Filtruj według

dzien_darmowej_dostawy

Dostawcy

No supplier

Przyprawy

Nasz sklep posiada szeroką gamę przypraw jednorodnych, mieszanek przyprawowychsoli innych niezbędnych przypraw w każdej kuchni. Oferowane bez nas przyprawymieszanki do dań są bez glutaminianu sodu oraz innych dodatków chemicznych. Największy wybór przypraw jaki oferujemy to przyprawy firmy Dary Natury czy Ten Smak. Polecamy także kostki rosołowe czy warzywa suszone, które pomogą w przygotowaniu zup czy sosów.

Przyprawy

Aktywne filtry:

Bertram 100 g Produkty Hilgegardowe WITPAK

21,87 zł

Bertram jest to drogocenna przyprawa stosowana w kuchni Św. Hildegardy. Można nim posypywać każde jedzenie lub dodawać jako przyprawę do gotowania. Jej wyrazisty smak będzie komponował się z każdą potrawą. Bertram korzeń mielony wraz z kilkoma przyprawami opisywanymi przez Św. Hildegarde tworzą linię Produktów Hildegardowych firmy Witpak.

Czosnek niedźwiedzi 25 g WITPAK

3,97 zł

Czosnek niedźwiedzi jest bliskim krewnym zwykłego czosnku, ma podobny smak i podobne zastosowanie. To doskonała przyprawa, którą można wykorzystywać do zup, sosów, sałatek, jako posypka do kanapek, zapiekanek czy mięs. Czosnek niedźwiedzi firmy Witpak to jego cięte liście.