Filtruj według

dzien_darmowej_dostawy

Dostawcy

No supplier

Jednorodne

Potrzebne w każdej kuchni ekologiczne przyprawy jednorodne bez dodatku chemii i bez glutaminianu sodu. W naszej ofercie posiadamy zioła – bazylię, oregano, tymianek, lubczyk czy majeranek a także różne rodzaje papryki czy ziele angielskie. Dostępne przyprawy mogą być stosowane do każdego rodzaju dań tych na wytrawnie oraz na słodko – cynamon, kardamon czy wanilia. Warto także zwrócić uwagę na niezwykłe pomidory suszone czy czosnek niedźwiedzi.

Jednorodne

Aktywne filtry:

Bertram 100 g Produkty Hilgegardowe WITPAK

21,87 zł

Bertram jest to drogocenna przyprawa stosowana w kuchni Św. Hildegardy. Można nim posypywać każde jedzenie lub dodawać jako przyprawę do gotowania. Jej wyrazisty smak będzie komponował się z każdą potrawą. Bertram korzeń mielony wraz z kilkoma przyprawami opisywanymi przez Św. Hildegarde tworzą linię Produktów Hildegardowych firmy Witpak.

Czosnek niedźwiedzi 25 g WITPAK

3,97 zł

Czosnek niedźwiedzi jest bliskim krewnym zwykłego czosnku, ma podobny smak i podobne zastosowanie. To doskonała przyprawa, którą można wykorzystywać do zup, sosów, sałatek, jako posypka do kanapek, zapiekanek czy mięs. Czosnek niedźwiedzi firmy Witpak to jego cięte liście.

Dyptam 70 g Produkty Hildegardowe WITPAK

19,97 zł

Dyptam firmy Witpak to zmielony korzeń, który można używać jako przyprawę do potraw (do sałatek, gotowych dań). Zgodnie z dietą św. Hildegardy zaleca się posypywać nim kanapki, szczególnie te z pieczywa orkiszowego. Dobrze spożywać ją kilka razy dziennie.

Galgant 100 g Produkty Hildegardowe WITPAK

13,87 zł

Galgant firmy Witpak to przyprawa o wyrazistym i ostrym smaku, nieco podobnym do imbiru. Jest jedną z drogocennych przypraw w diecie św. Hildegardy spożywana w postaci sproszkowanego korzenia. Idealny do mięs, gulaszów, pieczenia. Można go również używać jako dodatek do herbat, kompotów oraz dżemów. Często wykorzystywany jest jako składnik nalewek.