Filtruj według

Dostawcy

No supplier

Pozostałe

W kategorii tej znajdziecie produkty, które pomogą Wam przygotować niektóre danie. Ryże to pyszny dodatek do dań obiadowych, bardzo popularne także w kuchni polskiej. Bułka tarta to nie tylko dodatek do dań, ale może być także panierką do kotletów. Oraz błonniki, czyli produkty które naturalnie zawierają go w swoim składzie większe ilości.

Pozostałe

Aktywne filtry:

Błonnik jabłkowy 200 g WITPAK

5,40 zł

Błonnik jabłkowy to smaczny proszek o aromatycznym smaku jabłek. Może być doskonałym składnikiem wielu potraw i napojów. Wzbogaca aromat zup czy sosów, może być mieszany z płatkami zbożowymi bądź musli. Błonnik jabłkowy firmy Witpak jest doskonały jako posypka do surówek, sałatek owocowych i warzywnych.

Ryż basmati brązowy BIO 500 g  NATURAVENA Nowy

Ryż basmati brązowy BIO 500 g NATURAVENA

13,50 zł

Ryż brązowy basmati należy do produktów bardzo cenionych przez dietetyków na całym świecie. Jest idealny do zup, dań na słodko, słono oraz sałatek. Czas gotowania ryżu brązowego jest nieznacznie dłuższy od ryżu białego. Ryż brązowy basmati marki NaturAvena jest produktem ekologicznym.

Ryż długoziarnisty biały BIO 500 g  NATURAVENA Nowy

Ryż długoziarnisty biały BIO 500 g NATURAVENA

6,40 zł

Ryż biały długoziarnisty to znakomite uzupełnienie racjonalnej diety – jest lekkostrawny i niskokaloryczny. Idealny do sałatek, potraw mięsnych i jarzyn oraz potraw na słodko. Ryż biały długoziarnisty należy do jednej z najbardziej popularnych na rynku. Nie skleja się po ugotowaniu. Ryż biały długoziarnisty marki NaturAvena jest produktem ekologiczny.

Ryż długoziarnisty brązowy BIO 500 g NATURAVENA Nowy

Ryż długoziarnisty brązowy BIO 500 g NATURAVENA

5,90 zł

Ryż brązowy długoziarnisty jest najmniej przetworzony i należy do produktów bardzo cenionych przez dietetyków na całym świecie. Jest idealny do zup, dań na słodko, słono oraz sałatek. Czas gotowania ryżu brązowego jest nieznacznie dłuższy od ryżu białego. Ryż brązowy długoziarnisty marki NaturAvena jest produktem ekologicznym.

Ryż okrągły biały BIO 500 g  NATURAVENA Nowy

Ryż okrągły biały BIO 500 g NATURAVENA

10,90 zł

Ryż biały okrągły jest świetnym dodatkiem do wielu posiłków. Nadaje się do risotto, zup, mięs, sałatek oraz deserów. Ryż biały długoziarnisty należy do jednej z najbardziej popularnych na rynku. Nie skleja się po ugotowaniu. Ryż biały długoziarnisty marki NaturAvena jest produktem ekologiczny.