Filtruj według

Cena
2 22
Producenci
Masa / Pojemność
1 g 500 g
Kategorie
więcej... mniej
Kasze, Makarony, Mąki
więcej... mniej
Ekologiczny
więcej... mniej
Bezglutenowy
więcej... mniej

Dostawcy

Brak dostawców

Kasze, Makarony, Mąki

Podstawowe i niezbędne składniki do przygotowania dań obiadowych to wszelkie rodzaju kasza, mąki i makarony. Z dostępnych tutaj produktów można przygotować każde danie od śniadania, po obiad i deser. W ofercie znajdziesz różnego rodzaju kaszemąki i makarony również te bezglutenowe. Zobacz nasz wybór kasz, mąk i makaronów.

Kasze, Makarony, Mąki

Kasza bulgur 400 g WITPAK

4,77 zł

Kasza Bulgur firmy Witpak wyprodukowana jest z pszenicy durum. Jest pyszną i delikatną alternatywą do tradycyjnych kasz i ryżu. Idealnie komponuje się z daniami mięsnymi, warzywami, jako składnik sałatek, zup czy przystawek.

Kasza gryczana biała 1 kg WITPAK

9,57 zł

Kasza gryczana biała firmy Witpak jest pyszną i delikatną w smaku alternatywą dla innych kasz czy ryżu. Najlepiej smakuje jako samodzielne danie z sosem lub dodatek do dań jednogarnkowych. Idealnie komponuje się z daniami mięsnymi, warzywami, jako składnik sałatek, zup czy przystawek. Dla osób, które stosują często w swojej diecie kasze gryczaną białą warto kupić duże 1 kg opakowanie oferowane przez firmę Witpak.

Kasza gryczana biała 500 g WITPAK

5,97 zł

Kasza gryczana biała firmy Witpak jest pyszną i delikatną w smaku alternatywą dla innych kasz czy ryżu. Najlepiej smakuje jako samodzielne danie z sosem lub dodatek do dań jednogarnkowych. Idealnie komponuje się z daniami mięsnymi, warzywami, jako składnik sałatek, zup czy przystawek.

Kasza jaglana 1 kg WITPAK

8,97 zł

Kasza jaglana firmy Witpak to delikatna w smaku i jedna z najbardziej uniwersalnych kasz. Można z niej przygotować śniadanie, obiad, kolację a nawet deser. Świetnie smakuje w wersji na słodko z dodatkiem bakalii oraz w wersji wytrawnej z dodatkiem mięsa i warzyw. Dla osób, które stosują często w swojej diecie kasze jaglaną warto kupić duże 1 kg opakowanie oferowane przez firmę Witpak.

Kasza jaglana 400 g WITPAK

4,57 zł

Kasza jaglana firmy Witpak to delikatna w smaku i jedna z najbardziej uniwersalnych kasz. Można z niej przygotować śniadanieobiad, kolację a nawet deser. Świetnie smakuje w wersji na słodko z dodatkiem bakalii oraz w wersji wytrawnej z dodatkiem mięsa i warzyw.

Kasza kuskus 400 g WITPAK

4,77 zł

Kasza Kuskus firmy Witpak to najszybsza w przygotowaniu kasza o bardzo uniwersalnym zastosowaniu. Można ją podawać z mięsem, warzywami, sosem czy rybą. Świetnie smakuje na zimno jako dodatek do sałatek lub innych przystawek. Można ją także podawać na słodko.

Mąka gryczana biała 1 kg WITPAK

10,47 zł

Mąka gryczana firmy Witpak może być wykorzystana do wyrobu ciasta naleśnikowego, makaronu, klusek, placków, pierogów. Można również wykorzystywana do wyrobu chleba w połączeniu z innymi mąkami. Posiada jasną barwę i lekki zbożowy zapach. Jej dodatek wzbogaca smak wypieków. Dla osób, które stosują często w swojej diecie mąkę gryczaną białą warto kupić duże 1 kg opakowanie oferowane przez firmę Witpak.

Mąka gryczana biała 500 g WITPAK

6,47 zł

Mąka gryczana firmy Witpak może być wykorzystana do wyrobu ciasta naleśnikowego, makaronu, klusek, placków, pierogów. Można również wykorzystywana do wyrobu chleba w połączeniu z innymi mąkami. Posiada jasną barwę i lekki zbożowy zapach. Jej dodatek wzbogaca smak wypieków. 

Mąka jaglana 1 kg WITPAK

8,77 zł

Mąka jaglana firmy Witpak jest idealna do naleśników, ciasteczek oraz innych wypieków. Dobrze łączy się z innymi mąkami np. ryżową, orkiszową czy kokosową. Doskonała do zagęszczania zup oraz sosów. Charakteryzuje się neutralnym smakiem. Dla osób, które stosują często w swojej diecie nasiona babki płesznik warto kupić duże 1 kg opakowanie oferowane przez firmę Witpak.

Mąka jaglana 500 g WITPAK

5,77 zł

Mąka jaglana firmy Witpak jest idealna do naleśników, ciasteczek oraz innych wypieków. Dobrze łączy się z innymi mąkami np. ryżową, orkiszową czy kokosową. Doskonała do zagęszczania zup oraz sosów. Charakteryzuje się neutralnym smakiem.