Filtruj według

Cena
2 28
Producenci
Masa / Pojemność
1 g 500 g
Kategorie
więcej... mniej
Kasze, Makarony, Mąki
więcej... mniej
Ekologiczny
więcej... mniej
Bezglutenowy
więcej... mniej

Dostawcy

Brak dostawców

Kasze, Makarony, Mąki

Podstawowe i niezbędne składniki do przygotowania dań obiadowych to wszelkie rodzaju kasza, mąki i makarony. Z dostępnych tutaj produktów można przygotować każde danie od śniadania, po obiad i deser. W ofercie znajdziesz różnego rodzaju kaszemąki i makarony również te bezglutenowe. Zobacz nasz wybór kasz, mąk i makaronów.

Kasze, Makarony, Mąki

Kasza bulgur 400 g WITPAK

5,17 zł

Kasza Bulgur firmy Witpak wyprodukowana jest z pszenicy durum. Jest pyszną i delikatną alternatywą do tradycyjnych kasz i ryżu. Idealnie komponuje się z daniami mięsnymi, warzywami, jako składnik sałatek, zup czy przystawek.

Kasza gryczana biała 1 kg WITPAK

12,77 zł

Kasza gryczana biała firmy Witpak jest pyszną i delikatną w smaku alternatywą dla innych kasz czy ryżu. Najlepiej smakuje jako samodzielne danie z sosem lub dodatek do dań jednogarnkowych. Idealnie komponuje się z daniami mięsnymi, warzywami, jako składnik sałatek, zup czy przystawek. Dla osób, które stosują często w swojej diecie kasze gryczaną białą warto kupić duże 1 kg opakowanie oferowane przez firmę Witpak.

Kasza gryczana biała 500 g WITPAK

7,97 zł

Kasza gryczana biała firmy Witpak jest pyszną i delikatną w smaku alternatywą dla innych kasz czy ryżu. Najlepiej smakuje jako samodzielne danie z sosem lub dodatek do dań jednogarnkowych. Idealnie komponuje się z daniami mięsnymi, warzywami, jako składnik sałatek, zup czy przystawek.

Kasza jaglana 1 kg WITPAK

7,27 zł

Kasza jaglana firmy Witpak to delikatna w smaku i jedna z najbardziej uniwersalnych kasz. Można z niej przygotować śniadanie, obiad, kolację a nawet deser. Świetnie smakuje w wersji na słodko z dodatkiem bakalii oraz w wersji wytrawnej z dodatkiem mięsa i warzyw. Dla osób, które stosują często w swojej diecie kasze jaglaną warto kupić duże 1 kg opakowanie oferowane przez firmę Witpak.

Kasza jaglana 400 g WITPAK

3,77 zł

Kasza jaglana firmy Witpak to delikatna w smaku i jedna z najbardziej uniwersalnych kasz. Można z niej przygotować śniadanieobiad, kolację a nawet deser. Świetnie smakuje w wersji na słodko z dodatkiem bakalii oraz w wersji wytrawnej z dodatkiem mięsa i warzyw.

Kasza kuskus 400 g WITPAK

5,17 zł

Kasza Kuskus firmy Witpak to najszybsza w przygotowaniu kasza o bardzo uniwersalnym zastosowaniu. Można ją podawać z mięsem, warzywami, sosem czy rybą. Świetnie smakuje na zimno jako dodatek do sałatek lub innych przystawek. Można ją także podawać na słodko.

Mąka gryczana biała 500 g WITPAK

7,57 zł

Mąka gryczana firmy Witpak może być wykorzystana do wyrobu ciasta naleśnikowego, makaronu, klusek, placków, pierogów. Można również wykorzystywana do wyrobu chleba w połączeniu z innymi mąkami. Posiada jasną barwę i lekki zbożowy zapach. Jej dodatek wzbogaca smak wypieków. 

Mąka jaglana 500 g WITPAK

6,47 zł

Mąka jaglana firmy Witpak jest idealna do naleśników, ciasteczek oraz innych wypieków. Dobrze łączy się z innymi mąkami np. ryżową, orkiszową czy kokosową. Doskonała do zagęszczania zup oraz sosów. Charakteryzuje się neutralnym smakiem.

Mąka kokosowa 500 g WITPAK

7,47 zł

Mąka kokosowa firmy Witpak doskonale nadaje się do przygotowania chleba, ciast, gofrów, omletów, naleśników, panierek oraz do zagęszczania zup. Na surowo jest świetnym dodatkiem do deserów, koktajli, jogurtów, musli, sałatek, sosów i dipów sałatkowych. Charakteryzuje się neutralnym smakiem. Mąkę kokosową można mieszać z innymi mąkami według odpowiednich proporcjiach.