Filtruj według

Dostawcy

No supplier

Mąki i mieszanki mączne

W ofercie mamy mąki ekologiczne, bezglutenowe, chlebowe, orkiszowe a także mniej popularne kokosową czy jaglaną. Znajdziesz również mieszanki mączne do wypieku chleba czy innych ciast, a także koncentraty na ciasto pierogowo – naleśnikowo - makaronowe. Wiele z produktów przeznaczonych jest dla osób na diecie bezglutenowej – jak mąka kukurydziana czy ryżowa.

Mąki i mieszanki mączne

Aktywne filtry:
Mąka kokosowa BIO 500 g NATURAVENA Nowy

Mąka kokosowa BIO 500 g NATURAVENA

8,90 zł

Mąka kokosowa charakteryzuje się wyraźnym zapachem i delikatnie słodkim smakiem. Mąka kokosowa firmy NaturAvena może być stosowana jako zamiennik mąki zbożowej lub dodatek do wypieków, naleśników, pierogów i zagęszczania zup. Produkt ekologiczny.

Mąka konopna 500 g NATURAVENA Nowy

Mąka konopna 500 g NATURAVENA

9,90 zł

Mąka z nasion konopi, to pożywna i lekkostrawna mąka, alternatywa dla tradycyjnej mąki. Idealnie sprawdza się jako dodatek do różnych dań, do słodkich i słonych wypieków oraz do muesli, jogurtów lub koktajli. Mąka konopna firmy NaturAvena naturalnie bezglutenowa o lekko orzechowym smaku.

Mąka lniana 500g BIO NATURAVENA Nowy

Mąka lniana 500g BIO NATURAVENA

7,20 zł

Mąka z siemienia lnianego firmy NaturAvena powstaje w wyniku stopniowego rozdrabniania, czyli przemiału surowych oraz nieprażonych ziaren siemienia lnianego. Mąka lniana ma szerokie zastosowanie w kuchni , nadaje się do gotowania, smażenia oraz wypieków. Co ważne ma bardzo dobre właściwości łączące i jest produktem ekologicznym.