Filtruj według

Cena
2 28
Producenci
Masa / Pojemność
1 g 500 g
Kasze, Makarony, Mąki
więcej... mniej
Ekologiczny
więcej... mniej
Bezglutenowy
więcej... mniej

Dostawcy

Brak dostawców

Mąki i mieszanki mączne

W ofercie mamy mąki ekologiczne, bezglutenowe, chlebowe, orkiszowe a także mniej popularne kokosową czy jaglaną. Znajdziesz również mieszanki mączne do wypieku chleba czy innych ciast, a także koncentraty na ciasto pierogowo – naleśnikowo - makaronowe. Wiele z produktów przeznaczonych jest dla osób na diecie bezglutenowej – jak mąka kukurydziana czy ryżowa.

Mąki i mieszanki mączne

Mąka gryczana biała 500 g WITPAK

7,57 zł

Mąka gryczana firmy Witpak może być wykorzystana do wyrobu ciasta naleśnikowego, makaronu, klusek, placków, pierogów. Można również wykorzystywana do wyrobu chleba w połączeniu z innymi mąkami. Posiada jasną barwę i lekki zbożowy zapach. Jej dodatek wzbogaca smak wypieków. 

Mąka jaglana 500 g WITPAK

6,47 zł

Mąka jaglana firmy Witpak jest idealna do naleśników, ciasteczek oraz innych wypieków. Dobrze łączy się z innymi mąkami np. ryżową, orkiszową czy kokosową. Doskonała do zagęszczania zup oraz sosów. Charakteryzuje się neutralnym smakiem.

Mąka kokosowa 500 g WITPAK

7,47 zł

Mąka kokosowa firmy Witpak doskonale nadaje się do przygotowania chleba, ciast, gofrów, omletów, naleśników, panierek oraz do zagęszczania zup. Na surowo jest świetnym dodatkiem do deserów, koktajli, jogurtów, musli, sałatek, sosów i dipów sałatkowych. Charakteryzuje się neutralnym smakiem. Mąkę kokosową można mieszać z innymi mąkami według odpowiednich proporcjiach.

Mąka ryżowa 500 g WITPAK

5,57 zł

Mąka ryżowa stanowi alternatywę dla mąki pszennej. Mąka ryżowa firmy Witpak nadaje się doskonale do ciast, naleśników, deserów, makaronu ryżowego, klusek, pierogów. Wykorzystuje się ją również do zagęszczania sosów i zup. Mąka ryżowa jest mniej kleista niż mąka pszenna. Nadaje daniom delikatną słodycz oraz lekkość.