Filtruj według

Cena
2 12
Producenci
Masa / Pojemność
1 g 500 g
Kasze, Makarony, Mąki
więcej... mniej
Ekologiczny
więcej... mniej
Bezglutenowy
więcej... mniej

Dostawcy

Brak dostawców

Kasze

Lubisz kaszę? Tutaj znajdziesz różne kasze od znanej kaszy gryczanej czy jaglanej po kaszę bulgur. Wszystkie dostępne produkty pomogą w przygotowaniu pysznego obiadu, a także śniadania. Dodatkowo znajdziesz tutaj produkty ekologiczne i bezglutenowe. Proponujemy także kaszki w wersji błyskawicznej oraz produkt skierowany dla dzieci.

Kasze

Kasza bulgur 400 g WITPAK

5,27 zł

Kasza Bulgur firmy Witpak wyprodukowana jest z pszenicy durum. Jest pyszną i delikatną alternatywą do tradycyjnych kasz i ryżu. Idealnie komponuje się z daniami mięsnymi, warzywami, jako składnik sałatek, zup czy przystawek.

Kasza gryczana biała 1 kg WITPAK

10,97 zł

Kasza gryczana biała firmy Witpak jest pyszną i delikatną w smaku alternatywą dla innych kasz czy ryżu. Najlepiej smakuje jako samodzielne danie z sosem lub dodatek do dań jednogarnkowych. Idealnie komponuje się z daniami mięsnymi, warzywami, jako składnik sałatek, zup czy przystawek. Dla osób, które stosują często w swojej diecie kasze gryczaną białą warto kupić duże 1 kg opakowanie oferowane przez firmę Witpak.

Kasza gryczana biała 500 g WITPAK

6,97 zł

Kasza gryczana biała firmy Witpak jest pyszną i delikatną w smaku alternatywą dla innych kasz czy ryżu. Najlepiej smakuje jako samodzielne danie z sosem lub dodatek do dań jednogarnkowych. Idealnie komponuje się z daniami mięsnymi, warzywami, jako składnik sałatek, zup czy przystawek.

Kasza jaglana 1 kg WITPAK

7,27 zł

Kasza jaglana firmy Witpak to delikatna w smaku i jedna z najbardziej uniwersalnych kasz. Można z niej przygotować śniadanie, obiad, kolację a nawet deser. Świetnie smakuje w wersji na słodko z dodatkiem bakalii oraz w wersji wytrawnej z dodatkiem mięsa i warzyw. Dla osób, które stosują często w swojej diecie kasze jaglaną warto kupić duże 1 kg opakowanie oferowane przez firmę Witpak.

Kasza jaglana 400 g WITPAK

3,77 zł

Kasza jaglana firmy Witpak to delikatna w smaku i jedna z najbardziej uniwersalnych kasz. Można z niej przygotować śniadanieobiad, kolację a nawet deser. Świetnie smakuje w wersji na słodko z dodatkiem bakalii oraz w wersji wytrawnej z dodatkiem mięsa i warzyw.

Kasza kuskus 400 g WITPAK

5,17 zł

Kasza Kuskus firmy Witpak to najszybsza w przygotowaniu kasza o bardzo uniwersalnym zastosowaniu. Można ją podawać z mięsem, warzywami, sosem czy rybą. Świetnie smakuje na zimno jako dodatek do sałatek lub innych przystawek. Można ją także podawać na słodko.