Filtruj według

Cena
2 12
Producenci
Masa / Pojemność
1 g 500 g
Kasze, Makarony, Mąki
więcej... mniej
Ekologiczny
więcej... mniej
Bezglutenowy
więcej... mniej
         platnosc_twisto

Dostawcy

Brak dostawców

Kasze

Lubisz kaszę? Tutaj znajdziesz różne kasze od znanej kaszy gryczanej czy jaglanej po kaszę bulgur. Wszystkie dostępne produkty pomogą w przygotowaniu pysznego obiadu, a także śniadania. Dodatkowo znajdziesz tutaj produkty ekologiczne i bezglutenowe. Proponujemy także kaszki w wersji błyskawicznej oraz produkt skierowany dla dzieci.

Kasze

Kasza bulgur 400 g WITPAK

4,77 zł

Kasza Bulgur firmy Witpak wyprodukowana jest z pszenicy durum. Jest pyszną i delikatną alternatywą do tradycyjnych kasz i ryżu. Idealnie komponuje się z daniami mięsnymi, warzywami, jako składnik sałatek, zup czy przystawek.

Kasza gryczana biała 1 kg WITPAK

8,27 zł

Kasza gryczana biała firmy Witpak jest pyszną i delikatną w smaku alternatywą dla innych kasz czy ryżu. Najlepiej smakuje jako samodzielne danie z sosem lub dodatek do dań jednogarnkowych. Idealnie komponuje się z daniami mięsnymi, warzywami, jako składnik sałatek, zup czy przystawek. Dla osób, które stosują często w swojej diecie kasze gryczaną białą warto kupić duże 1 kg opakowanie oferowane przez firmę Witpak.

Kasza gryczana biała 500 g WITPAK

4,77 zł

Kasza gryczana biała firmy Witpak jest pyszną i delikatną w smaku alternatywą dla innych kasz czy ryżu. Najlepiej smakuje jako samodzielne danie z sosem lub dodatek do dań jednogarnkowych. Idealnie komponuje się z daniami mięsnymi, warzywami, jako składnik sałatek, zup czy przystawek.

Kasza jaglana 1 kg WITPAK

8,97 zł

Kasza jaglana firmy Witpak to delikatna w smaku i jedna z najbardziej uniwersalnych kasz. Można z niej przygotować śniadanie, obiad, kolację a nawet deser. Świetnie smakuje w wersji na słodko z dodatkiem bakalii oraz w wersji wytrawnej z dodatkiem mięsa i warzyw. Dla osób, które stosują często w swojej diecie kasze jaglaną warto kupić duże 1 kg opakowanie oferowane przez firmę Witpak.

Kasza jaglana 400 g WITPAK

4,57 zł

Kasza jaglana firmy Witpak to delikatna w smaku i jedna z najbardziej uniwersalnych kasz. Można z niej przygotować śniadanieobiad, kolację a nawet deser. Świetnie smakuje w wersji na słodko z dodatkiem bakalii oraz w wersji wytrawnej z dodatkiem mięsa i warzyw.

Kasza kuskus 400 g WITPAK

4,77 zł

Kasza Kuskus firmy Witpak to najszybsza w przygotowaniu kasza o bardzo uniwersalnym zastosowaniu. Można ją podawać z mięsem, warzywami, sosem czy rybą. Świetnie smakuje na zimno jako dodatek do sałatek lub innych przystawek. Można ją także podawać na słodko.