Filtruj według

dzien_darmowej_dostawy

Dostawcy

No supplier

Nasiona i pestki

W tej kategorii znajdziesz dostępne w naszej ofercie pestki i nasiona, które można wykorzystać w kuchni. Większość nasion i pestek mogą być samodzielną przekąską, ale część z nich jak len czy sezam świetnie sprawdzą się w wypieku chleba. W kategorii tej znajdziesz zmielone nasiona idealne do przygotowania naparów oraz jako dodatki do dań. Znajdziesz tutaj także warzywa strączkowe oraz nasiona na kiełki do samodzielnego hodowania w domu.

Nasiona i pestki

Aktywne filtry:

Babka jajowata łupiny 150 g WITPAK

9,97 zł

Babka jajowata spożywana jest w postaci nasion lub łupin razem z posiłkami lub napojami. Jest świetnym dodatkiem do zup sosów ponieważ powoduje ich zagęszczenie. Łupiny nasienne babki jajowatej można podawać jako dodatek do jogurtu czy mleka, razem z owocami. Jest także składnikiem błonnika witalnego.

Babka płesznik - nasiona 200 g WITPAK

5,17 zł

Nasiona babki płesznik najczęściej spożywa się formie kleiku uzyskanego po zalaniu kilku łyżeczek produktu wodą lub sokiem owocowym. Można je spożywać z jogurtem, muesli, owsianką, koktajlem czy jako dodatek do sałatki. Wraz z łupiną babki jajowatej stworzą mieszankę błonnika witalnego.

Ciecierzyca 300 g WITPAK

4,87 zł

Ciecierzyca firmy Witpak doskonale nadaje się do przygotowywania różnego rodzaju past (w szczególności humusu), zup, dań jednogarnkowych czy sałatek. Z tej rośliny strączkowej można przygotować kotlety, pasztety czy farsz. Wspaniale komponuje się z wieloma przyprawami oraz mięsem, makaronem, kaszą czy warzywami. Jest także jednym z głównych składników potraw na diecie wegańskiej.

Czarnuszka 200 g WITPAK

6,97 zł

Czarnuszka firmy Witpak to całe nasiona, które są niezwykłą przyprawą w kuchni. Dzięki ich uniwersalności można je stosować prawie we wszystkich daniach – sałatka, pastach, zupach, sosach, mięsach czy rybach. Czarnuszka doskonale zastępuje pieprz, dzięki czemu ma tak szerokie zastosowanie.