Filtruj według

dzien_darmowej_dostawy

Dostawcy

No supplier

Nasiona

Drobne nasiona roślin można wykorzystywać na wiele sposobów. Są nie tylko pyszną przekąską, ale świetnie sprawdza się jako składnik koktajli, jako przyprawa, posypka na kanapki czy zagęstnik do zup. Niektóre z nich, jak siemię lniane czy ostropest mogą być spożywane w formie kleiku przygotowanego po zalaniu wodą. Ze względu na uniwersalność nasion warto wprowadzić je do swojej diety.

Nasiona

Aktywne filtry:

Babka jajowata łupiny 150 g WITPAK

9,97 zł

Babka jajowata spożywana jest w postaci nasion lub łupin razem z posiłkami lub napojami. Jest świetnym dodatkiem do zup sosów ponieważ powoduje ich zagęszczenie. Łupiny nasienne babki jajowatej można podawać jako dodatek do jogurtu czy mleka, razem z owocami. Jest także składnikiem błonnika witalnego.

Babka płesznik - nasiona 200 g WITPAK

5,17 zł

Nasiona babki płesznik najczęściej spożywa się formie kleiku uzyskanego po zalaniu kilku łyżeczek produktu wodą lub sokiem owocowym. Można je spożywać z jogurtem, muesli, owsianką, koktajlem czy jako dodatek do sałatki. Wraz z łupiną babki jajowatej stworzą mieszankę błonnika witalnego.

Czarnuszka 200 g WITPAK

6,97 zł

Czarnuszka firmy Witpak to całe nasiona, które są niezwykłą przyprawą w kuchni. Dzięki ich uniwersalności można je stosować prawie we wszystkich daniach – sałatka, pastach, zupach, sosach, mięsach czy rybach. Czarnuszka doskonale zastępuje pieprz, dzięki czemu ma tak szerokie zastosowanie.