Filtruj według

dzien_darmowej_dostawy

Dostawcy

No supplier

Smarowidła

Poszukujesz smarowidłapast, pasztetów czy paprykarzy? Zobacz naszą ofertę na produkty, które możesz wykorzystać do smarowania pieczywa na słodko lub wytrawnie. Wśród produktów warto zwrócić uwagę na dostępne masła orzechowe, które mogą być wykorzystywane do różnych dań – ciast, deserów czy omletów, hummus oraz tahini. Większość dostępnych tutaj produktów przeznaczonych jest dla wegetarian i wegan.

Smarowidła

Aktywne filtry:

Pasta orzechowa kremowa 470 g WITPAK

14,87 zł

Pasta orzechowa kremowa firmy Witpak została przygotowana z przeznaczeniem dla osób prowadzących aktywny tryb życia. Masło zostało wyprodukowane tylko z prażonych orzeszków i idealnie nadaje się jako przekąska na słodko i na słono. Z pasty orzechowej można przygotować pyszne śniadanie, deser, a nawet może być składnikiem obiadu. Komponuje się z mlekiem, owocami, śniadaniowymi płatkami. Może być także składnikiem wypieków i kremów. Pasta orzechowa kremowa charakteryzuje się kremową konsystencją.

Pasta orzechowa z dodatkiem chili 250g WITPAK

9,97 zł

Pasta orzechowa z dodatkiem zielonej papryki chili została przygotowana z przeznaczeniem dla osób prowadzących aktywny tryb życia. Dodatek papryki chili nadaje paście pikantny dodatek i oryginalny aromat przy zachowaniu kremowej konsystencji. Pasta orzechowa z dodatkiem chili firmy Witpak może być składnikiem dań wytrawnych jak również dodatkiem do pieczywa.

Pasta orzechowa z dodatkiem kokosa 250 g WITPAK

9,97 zł

Pasta orzechowa z dodatkiem wiórków kokosa firmy Witpak została przygotowana z przeznaczeniem dla osób prowadzących aktywny tryb życia. Wiórki kokosowe nadają aksamitną konsystencję oraz wyjątkowy smak i aromat. Z pasty orzechowej można przygotować pyszne śniadanie, deser, a nawet może być składnikiem obiadu lub przekąską. Komponuje się z mlekiem, owocami, śniadaniowymi płatkami. Może być także składnikiem wypieków i kremów.

Pasta orzechowa z kawałkami orzeszków 470 g WITPAK

14,87 zł

Pasta orzechowa z kawałkami orzeszków firmy Witpak została przygotowana z przeznaczeniem dla osób prowadzących aktywny tryb życia. Zawartość kawałków orzechów nadaje paście niepowtarzalną konsystencję. Pasta wyprodukowana została z prażonych orzeszków i idealnie nadaje się jako przekąska na słodko i na słono. Z pasty orzechowej można przygotować pyszne śniadanie, deser, a nawet może być składnikiem obiadu. Komponuje się z mlekiem, owocami, śniadaniowymi płatkami. Może być także składnikiem wypieków i kremów.