Filtruj według

Dostawcy

No supplier

Herbaty czarne

W naszej ofercie posiadamy także czarne herbaty ekspresowe i sypane. Dostępne herbaty to herbaty cejlońskie dwóch marek – Tylos i Jones. Będą pysznym dodatkiem do każdego dania i idealnym napojem w trakcie dnia.

Herbaty czarne

Aktywne filtry:
Herbata Czarna Korzenna EKO 100 g DARY NATURY Nowy

Herbata Czarna Korzenna EKO 100 g DARY NATURY

14,60 zł

Herbata czarna to najbardziej popularny gatunek herbaty, który komponuje się w posiłkami. Herbata czarna korzenna firmy Dary Natury została wzbogacona w przyprawy: imbir, cynamon czy goździki, dzięki czemu jej smak jest wyjątkowy. Dodatkowo jest produktem ekologicznym, a herbata pochodzi z Gór Cejlonu.

Herbata Czarna liściasta EKO 100 g DARY NATURY Nowy

Herbata Czarna liściasta EKO 100 g DARY NATURY

14,60 zł

Herbata czarna to najbardziej popularny gatunek herbaty, który komponuje się w posiłkami. Herbata czarna liściasta firmy Dary Natury charakteryzuje się przyjemnym i wyrazistym smakiem oraz doskonałym aromatem. Dodatkowo jest produktem ekologicznym, a herbata pochodzi z Gór Cejlonu.

Herbata Czarna Odkwaszająca EKO 100 g DARY NATURY Nowy

Herbata Czarna Odkwaszająca EKO 100 g DARY NATURY

14,60 zł

Herbata czarna to najbardziej popularny gatunek herbaty, który komponuje się w posiłkami. Herbata czarna odkwaszająca firmy Dary Natury została wzbogacona w sok z pigwowca, dzięki czemu jej smak jest wyjątkowy. Dodatkowo jest produktem ekologicznym, a herbata pochodzi z Gór Cejlonu.

Herbata Czarna Rozgrzewająca EKO 100 g DARY NATURY Nowy

Herbata Czarna Rozgrzewająca EKO 100 g DARY NATURY

14,60 zł

Herbata czarna to najbardziej popularny gatunek herbaty, który komponuje się w posiłkami. Herbata czarna rozgrzewająca firmy Dary Natury dzięki połączeniu z lipą, owocami maliny i imbirem jest doskonała na chłodniejsze dni. Dodatkowo jest produktem ekologicznym, a herbata pochodzi z Gór Cejlonu.