Filtruj według

Dostawcy

No supplier

Tofu

Czym jest tofu i do czego je stosować? Tofu jest to sojowy twarożek, który z powodzeniem można stosować do wypieków lub jako dodatek do kanapek. Wśród dostępnych w naszym sklepie tofu polecamy smakowe produkty. Sprawdź naszą ofertę i wykorzystaj tofu do dań i wypieków.

Tofu

Aktywne filtry:

Tofu kostka naturalne 250 g NATURAVENA

8,60 zł

Tofu czosnkowe firmy NaturAvena to sojowy serek z dodatkiem czosnku, który świetnie sprawdzi się jako dodatek do sałatek czy innych dań. Posiada delikatną konsystencję i sprawdzi się w kuchni ekspreymentalnej. Produkt jest polecany dla wegetarian i wegan.

Tofu kostka z czarnuszką 250 g NATURAVENA

8,60 zł

Tofu z czarnuszką firmy NaturAvena to sojowy serek z dodatkiem czarnuszki, który świetnie sprawdzi się jako dodatek do sałatek czy innych dań. Czarnuszka nadaje tofu ostrzejszy i lekko orientalny smak. Posiada delikatną konsystencję i sprawdzi się w kuchni eksperymentalnej. Produkt jest polecany dla wegetarian i wegan.

Tofu kostka ziołowe 250 g NATURAVENA

8,60 zł

Tofu ziołowe firmy NaturAvena to sojowy serek z dodatkiem majeranku, oregano, bazylii i kolendru który świetnie sprawdzi się jako dodatek do sałatek czy innych dań. Posiada delikatną konsystencję i sprawdzi się w kuchni eksperymentalnej. Produkt jest polecany dla wegetarian i wegan.