Filtruj według

Dostawcy

No supplier

Czekolady

Dla fanów czekolady przygotowaliśmy specjalną kategorię z wyborem czekoladowych produktów. Oferowane czekolady są bez dodatku cukrugorzkie, białe i mleczne z różnymi dodatkami. Na uwagę zasługują ich niespotykane połączenia z jagodami goji czy algami oraz chilli, cynamonem i pieprzem. Ofertę uzupełniają czekolady słodzone stewią marki Trapa.

Czekolady

Aktywne filtry:

Czekolada na mleku kokosowym EKO 80 g ME GUSTO

8,99 zł

Ekologiczna czekolada na mleku kokosowym to wyjątkowy i pyszny produkt polecany dla dzieci i dorosłych. Wyróżnia go smak jak również użyte składniki, najwyżej jakości. Produkty Super Krówka to produkty ekologiczne bez laktozy, bez glutenu na bazie mleka i cukru kokosowego, które śmiało można polecić wegetarianom, weganom oraz osobom z nietolerancję pokarmową na gluten czy laktozę.

Czekolada pomaranczowa EKO 80 g ME GUSTO

8,99 zł

Ekologiczna czekolada pomarańczowa na mleku kokosowym to wyjątkowy i pyszny produkt polecany dla dzieci i dorosłych. Wyróżnia go smak – kokosowo - pomarańczowa jak również użyte składniki, najwyżej jakości. Produkty Super Krówka to produkty ekologiczne bez laktozy, bez glutenu na bazie mleka i cukru kokosowego, które śmiało można polecić wegetarianom, weganom oraz osobom z nietolerancję pokarmową na gluten czy laktozę.

Czekolada truskawkowa EKO 80 g ME GUSTO

8,99 zł

Ekologiczna czekolada truskawkowa na mleku kokosowym to wyjątkowy i pyszny produkt polecany dla dzieci i dorosłych. Wyróżnia go smak – kokosowo - truskawkowy, jak również użyte składniki, najwyżej jakości. Produkty Super Krówka to produkty ekologiczne bez laktozy, bez glutenu na bazie mleka i cukru kokosowego, które śmiało można polecić wegetarianom, weganom oraz osobom z nietolerancję pokarmową na gluten czy laktozę.