Filtruj według

Dostawcy

No supplier

Cukierki i lizaki

Wypróbuj cukierki bez dodatku cukru o różnych smakach pomarańczowe czy mentolowe. Polecamy także lizaki bez dodatku cukru polecane dzieciom oraz krówki dla osób na diecie bezglutenowej.

Cukierki i lizaki

Aktywne filtry:
Krówka bezmleczna smak banan EKO 150 g ME GUSTO Promocja

Krówka bezmleczna smak banan EKO 150 g ME GUSTO

8,09 zł -10% Nasza poprzednia cena 8,99 zł

Ekologiczne krówki bezmleczne o smaku bananowym to nie tylko pyszne łakocie dla dzieci i dorosłych, ale także wysoka jakość surowców. Produkty Super Krówka to produkty ekologiczne bez laktozy, bez glutenu na bazie mleka i cukru kokosowego, które śmiało można polecić wegetarianom, weganom oraz osobom z nietolerancję pokarmową na gluten czy laktozę.

Krówka bezmleczna smak kakao EKO 150 g ME GUSTO

8,99 zł

Ekologiczne krówki bezmleczne o smaku kakaowym to nie tylko pyszne łakocie dla dzieci i dorosłych, ale także wysoka jakość surowców. Produkty Super Krówka to produkty ekologiczne bez laktozy, bez glutenu na bazie mleka i cukru kokosowego, które śmiało można polecić wegetarianom, weganom oraz osobom z nietolerancję pokarmową na gluten czy laktozę.

Krówka bezmleczna smak truskawka EKO 150 g ME GUSTO Promocja

Krówka bezmleczna smak truskawka EKO 150 g ME GUSTO

8,09 zł -10% Nasza poprzednia cena 8,99 zł

Ekologiczne krówki bezmleczne o smaku truskawkowym to nie tylko pyszne łakocie dla dzieci i dorosłych, ale także wysoka jakość surowców. Produkty Super Krówka to produkty ekologiczne bez laktozy, bez glutenu na bazie mleka i cukru kokosowego, które śmiało można polecić wegetarianom, weganom oraz osobom z nietolerancję pokarmową na gluten czy laktozę.

Krówka bezmleczna smak żurawina EKO 150 g ME GUSTO Promocja

Krówka bezmleczna smak żurawina EKO 150 g ME GUSTO

8,09 zł -10% Nasza poprzednia cena 8,99 zł

Ekologiczne krówki bezmleczne o smaku żurawinowym to nie tylko pyszne łakocie dla dzieci i dorosłych, ale także wysoka jakość surowców. Produkty Super Krówka to produkty ekologiczne bez laktozy, bez glutenu na bazie mleka i cukru kokosowego, które śmiało można polecić wegetarianom, weganom oraz osobom z nietolerancję pokarmową na gluten czy laktozę.