Filtruj według

Dostawcy

No supplier

Ryż

Ryż to jedna z najdawniejszych zbóż, które z powodzeniem może być używane do różnych rodzai potraw. Świetnie smakują z mięsem, rybą i warzywami. Ryż brązowy basmati czy długoziarnisty polecany jest przez dietetyków ze względu na wartości zachowane w łupinkach. Biały ryż długoziarnisty czy okrągły to jedne z najbardziej rozpowszechnionych gatunków w polskiej kuchni używane do tradycyjnych dań.

Ryż

Aktywne filtry:

Ryż basmati brązowy BIO 500 g NATURAVENA

13,50 zł

Ryż brązowy basmati należy do produktów bardzo cenionych przez dietetyków na całym świecie. Jest idealny do zup, dań na słodko, słono oraz sałatek. Czas gotowania ryżu brązowego jest nieznacznie dłuższy od ryżu białego. Ryż brązowy basmati marki NaturAvena jest produktem ekologicznym.

Ryż długoziarnisty biały BIO 500 g NATURAVENA

6,40 zł

Ryż biały długoziarnisty to znakomite uzupełnienie racjonalnej diety – jest lekkostrawny i niskokaloryczny. Idealny do sałatek, potraw mięsnych i jarzyn oraz potraw na słodko. Ryż biały długoziarnisty należy do jednej z najbardziej popularnych na rynku. Nie skleja się po ugotowaniu. Ryż biały długoziarnisty marki NaturAvena jest produktem ekologiczny.

Ryż długoziarnisty brązowy BIO 500 g NATURAVENA

5,90 zł

Ryż brązowy długoziarnisty jest najmniej przetworzony i należy do produktów bardzo cenionych przez dietetyków na całym świecie. Jest idealny do zup, dań na słodko, słono oraz sałatek. Czas gotowania ryżu brązowego jest nieznacznie dłuższy od ryżu białego. Ryż brązowy długoziarnisty marki NaturAvena jest produktem ekologicznym.

Ryż okrągły biały BIO 500 g NATURAVENA

10,90 zł

Ryż biały okrągły jest świetnym dodatkiem do wielu posiłków. Nadaje się do risotto, zup, mięs, sałatek oraz deserów. Ryż biały długoziarnisty należy do jednej z najbardziej popularnych na rynku. Nie skleja się po ugotowaniu. Ryż biały długoziarnisty marki NaturAvena jest produktem ekologiczny.