Filtruj według

dzien_darmowej_dostawy

Dostawcy

No supplier

Pasty orzechowe

Orzechy i produkty z orzechów polecane są wszystkim, a przede wszystkim osobom aktywnie spędzającym wolny czas. Wśród naszych past i kremów orzechowych może wybrać najlepiej odpowiadające ci smakiem, konsystencją lub składem. Oprócz produktów w 100% z orzechów o kremowej konsystencji znajdziesz także te z orzeszkami a także ze smakowymi dodatkami. Warto zwrócić uwagę, że większość produktów jest bez dodatku cukru i soli oraz oleju palmowego.

Pasty orzechowe

Aktywne filtry:

Pasta orzechowa kremowa 470 g WITPAK

14,87 zł

Pasta orzechowa kremowa firmy Witpak została przygotowana z przeznaczeniem dla osób prowadzących aktywny tryb życia. Masło zostało wyprodukowane tylko z prażonych orzeszków i idealnie nadaje się jako przekąska na słodko i na słono. Z pasty orzechowej można przygotować pyszne śniadanie, deser, a nawet może być składnikiem obiadu. Komponuje się z mlekiem, owocami, śniadaniowymi płatkami. Może być także składnikiem wypieków i kremów. Pasta orzechowa kremowa charakteryzuje się kremową konsystencją.

Pasta orzechowa z dodatkiem chili 250g WITPAK

9,97 zł

Pasta orzechowa z dodatkiem zielonej papryki chili została przygotowana z przeznaczeniem dla osób prowadzących aktywny tryb życia. Dodatek papryki chili nadaje paście pikantny dodatek i oryginalny aromat przy zachowaniu kremowej konsystencji. Pasta orzechowa z dodatkiem chili firmy Witpak może być składnikiem dań wytrawnych jak również dodatkiem do pieczywa.

Pasta orzechowa z dodatkiem kokosa 250 g WITPAK

9,97 zł

Pasta orzechowa z dodatkiem wiórków kokosa firmy Witpak została przygotowana z przeznaczeniem dla osób prowadzących aktywny tryb życia. Wiórki kokosowe nadają aksamitną konsystencję oraz wyjątkowy smak i aromat. Z pasty orzechowej można przygotować pyszne śniadanie, deser, a nawet może być składnikiem obiadu lub przekąską. Komponuje się z mlekiem, owocami, śniadaniowymi płatkami. Może być także składnikiem wypieków i kremów.

Pasta orzechowa z kawałkami orzeszków 470 g WITPAK

14,87 zł

Pasta orzechowa z kawałkami orzeszków firmy Witpak została przygotowana z przeznaczeniem dla osób prowadzących aktywny tryb życia. Zawartość kawałków orzechów nadaje paście niepowtarzalną konsystencję. Pasta wyprodukowana została z prażonych orzeszków i idealnie nadaje się jako przekąska na słodko i na słono. Z pasty orzechowej można przygotować pyszne śniadanie, deser, a nawet może być składnikiem obiadu. Komponuje się z mlekiem, owocami, śniadaniowymi płatkami. Może być także składnikiem wypieków i kremów.