Filtruj według

Cena
9 31
Producenci
Masa / Pojemność
185 g 470 g
Smarowidła
więcej... mniej
Dla Wegan
więcej... mniej
Bez dodatku cukrów
więcej... mniej
Bez dodatku soli
więcej... mniej

Dostawcy

Brak dostawców

Pasty orzechowe

Orzechy i produkty z orzechów polecane są wszystkim, a przede wszystkim osobom aktywnie spędzającym wolny czas. Wśród naszych past i kremów orzechowych może wybrać najlepiej odpowiadające ci smakiem, konsystencją lub składem. Oprócz produktów w 100% z orzechów o kremowej konsystencji znajdziesz także te z orzeszkami a także ze smakowymi dodatkami. Warto zwrócić uwagę, że większość produktów jest bez dodatku cukru i soli oraz oleju palmowego.

Pasty orzechowe

Pasta orzechowa kremowa 470 g WITPAK

14,97 zł

Pasta orzechowa kremowa firmy Witpak została przygotowana z przeznaczeniem dla osób prowadzących aktywny tryb życia. Pasta została wyprodukowana tylko z prażonych orzeszków ziemnych (arachidowych) i idealnie nadaje się jako przekąska na słodko i na słono. Z pasty orzechowej można przygotować pyszne śniadanie, deser, a nawet może być składnikiem obiadu. Komponuje się z mlekiem, owocami, śniadaniowymi płatkami. Może być także składnikiem wypieków i kremów. Pasta orzechowa kremowa charakteryzuje się kremową konsystencją.

Pasta orzechowa z dodatkiem kokosa 250 g WITPAK

10,47 zł

Pasta orzechowa z dodatkiem wiórków kokosa firmy Witpak została przygotowana z przeznaczeniem dla osób prowadzących aktywny tryb życia. Wiórki kokosowe nadają aksamitną konsystencję oraz wyjątkowy smak i aromat. Z pasty orzechowej można przygotować pyszne śniadanie, deser, a nawet może być składnikiem obiadu lub przekąską. Komponuje się z mlekiem, owocami, śniadaniowymi płatkami. Może być także składnikiem wypieków i kremów.

Pasta orzechowa z kawałkami orzeszków 470 g WITPAK

14,97 zł

Pasta orzechowa z kawałkami orzeszków ziemnych firmy Witpak została przygotowana z przeznaczeniem dla osób prowadzących aktywny tryb życia. Zawartość kawałków orzeszków ziemnych (arachidowych) nadaje paście niepowtarzalną konsystencję. Pasta wyprodukowana została z prażonych orzeszków ziemnych i idealnie nadaje się jako przekąska na słodko i na słono. Z pasty orzechowej można przygotować pyszne śniadanie, deser, a nawet może być składnikiem obiadu. Komponuje się z mlekiem, owocami, śniadaniowymi płatkami. Może być także składnikiem wypieków i kremów.