Aktualne promocje:

  • darmowa dostawa

  • rabaty z Facebookiem

  • kody rabatowe

  • dzień darmowej dostawy w dniu 3.04.2017 roku


 

Darmowa dostawa

Sklep zdrowymarket24.pl oferuje swoim klientom darmową dostawę na zakupu, których wartość zamówionych produktów przekracza 199 zł. Usługa darmowej dostawy dotyczy wysyłki zamówionych towarów firmą kurierską DPD, o całkowitej masie do 30 kg. Promocja dotyczy przesyłek wyłącznie na terenie Polski.

 

Rabaty z Facebookiem

Na naszym profilu będą ukazywały się konkursy oraz inne zadanie dla naszych fanów, za których uczestnictwo będzie można uzyskać rabaty. Szczegóły dotyczące uzyskania rabatów będą publikowane w regulaminie każdego konkursu lub zadania dostępnego na naszym profilu na Facebooku.

Rabaty uzyskane na Facebooku nie mogą łączyć się z innymi promocjami dostępnymi w Sklepie (poza promocją darmowej dostawy).

Zostań naszym fanem i korzystaj z większej liczby rabatów dla Twoich Zamówień.

Zapraszamy do polubienie naszego fanpage'u

 

Kody Rabatowe

Kody rabatowe to dodatkowa możliwość zmniejszenia wartości zamówienia o wartość kodu. Realizacja kodu następuje przy realizacji zamówienia wpisując go w odpowiednie pole w podsumowaniu zakupów, a następnie potwierdzając przyciskiem obok. Warunki wykorzystania kodu oraz termin ważności jest podawany do informacji przy jego wręczaniu. Kody rabatowe nie są wymieniane na gotówkę.

Wykorzystanie kodu rabatowego nie może łączyć się z innymi promocjami dostępnymi w Sklepie (poza promocją darmowej dostawy).


Dzień darmowej dostawy

Wszystkie zamówienia powyżej 20 zł złożone w dniu 3.04.2017 roku od godziny 00:00 do 23:59 będą wysyłane za darmo niezależnie od sposobu wysyłki. Promocja dotyczy zamówień wysyłanych na terenie Polski, których paczka nie przekracza wagi 30 kg.