o_firmie_zdrowymarket24pl

gazela_biznesu_2018

gazela_biznesu_puls_biznesu_logo

O FIRMIE

Sklep zdrowymarket24.pl powstał w odpowiedzi na rozwój technologii internetu oraz coraz nowsze zapotrzebowania Konsumentów. Dotychczas działania naszej firmy skupiały się wokół tradycyjnych metod sprzedaży i to właśnie chęć podążania za współczesnością zapoczątkowała idee otwarcia sklepu internetowego. W ten sposób chcemy zwrócić Państwa uwagę na zdrowy styl życia oraz produkty naturalnej, ekologicznej i tradycyjnej żywności. We współczesnym świecie w żywności znajduje się coraz więcej chemii i zapominamy o zdrowym stylu życia. Zadaniem jakie sobie postawiliśmy jest przypomnieć naszym nowym i stałym Konsumentom smaki naturalnej żywności, które często są smakami dzieciństwa.

Jesteśmy firmą rodzinną, której działania zostały docenione przez rynek i zaowocowały dynamicznym rozwojem. Należymy do grona wiodących dystrybutorów żywności ekologicznej i funkcjonalnej. Budujemy bliskie i trwałe relacje, aby na bieżąco reagować na potrzeby naszych Klientów. Stale rozwijamy naszą firmę, aby na najwyższym poziomie świadczyć usługi dla naszych Klientów. Nasze profesjonalne oraz indywidualne podejście do Klienta powoduje, że ufa nam coraz więcej osób za co bardzo dziękujemy.

Wychodząc naprzeciw współczesnym potrzebom starannie dobieramy nasz asortyment. Nasza oferta to produkty naturalnej, ekologicznej i tradycyjnej żywności. Dbamy, by nasze produkty były najlepszej jakości, posiadały sprawdzony skład wolny od substancji niepożądanych czy sztucznych składników. Staramy się wybierać produkty certyfikowane skierowane niekiedy do wąskich grup odbiorców. Ciągle analizujemy rynek i reagując na jego potrzeby wprowadzamy nowe produkty, aby nasza oferta odpowiadała potrzebom naszych stałych i nowych konsumentów. Liczymy także na Państwa opinie i sugestie dotyczące produktów.

Wszystkie nasze dotychczasowe starania zostały docenione przez Puls Biznesu i w roku 2017 dołączyliśmy do grona firm najbardziej dynamicznie rozwijających się firm otrzymując tytuł Gazeli Biznesu. Ponownie udało nam się zdobyć nagrodę za rok 2018.

Tytuł Gazeli Biznesu to znak rozpoznawczy dobrze zarządzanych, uczciwych i cieszących się dobrą kondycją finansową firm. Jego czytelne i niezmienne od lat kryteria sprawiają, że jest on wiarygodny – udział w nim jest bezpłatny, a o jego przyznaniu nie decyduje żadne jury, lecz wyniki finansowe przedsiębiorstwa.

Mamy nadzieję, że wśród naszych produktów znajdą Państwo interesujące produkty oraz smaki, za którymi tęsknicie ...

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Życzymy udanych zakupów.

ZDROWYmarket24
ul. Chałubińskiego 13
25-619 Kielce
518 595 337
sklep@zdrowymarket24.pl