AKTUALNE PROMOCJE:

  • darmowa dostawa

  • kody rabatowe

  • rabaty z Facebookiem

OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ DARMOWEJ DOSTAWY

W dniu 5.12.2017 rok od godziny 00:00 do 23:59 w ramach akcji Dzień Darmowej Dostawy wszystkie zamówienia powyżej 20 zł będą wysyłane za darmo niezależnie od sposobu wysyłki. Promocja dotyczy zamówień wysyłanych na terenie Polski, których waga nie przekracza 30 kg.

DARMOWA DOSTAWA

Sklep zdrowymarket24.pl oferuje swoim klientom darmową dostawę na zakupy, których wartość zamówionych produktów przekracza 199 zł przy wcześniejszej przedpłacie. Usługa darmowej dostawy dotyczy wysyłki zamówionych towarów firmą kurierską GLS, o całkowitej masie do 30 kg. Promocja dotyczy przesyłek wyłącznie na terenie Polski. Promocja nie dotyczy przesyłek za pobraniem.

KODY RABATOWE

Kody rabatowe to dodatkowa możliwość zmniejszenia wartości zamówienia o wartość kodu. Realizacja kodu następuje przy realizacji zamówienia wpisując go w odpowiednie pole w podsumowaniu zakupów, a następnie potwierdzając przyciskiem obok. Warunki wykorzystania kodu oraz termin ważności jest podawany do informacji przy jego wręczaniu. Kody rabatowe nie są wymieniane na gotówkę.

Wykorzystanie kodu rabatowego nie może łączyć się z innymi promocjami dostępnymi w Sklepie (poza promocją darmowej dostawy).

RABATY Z FACEBOOKIEM

Na naszym profilu będą ukazywały się konkursy oraz inne zadanie dla naszych fanów, za których uczestnictwo będzie można uzyskać rabaty. Szczegóły dotyczące uzyskania rabatów będą publikowane w regulaminie każdego konkursu lub zadania dostępnego na naszym profilu na Facebooku.

Rabaty uzyskane na Facebooku nie mogą łączyć się z innymi promocjami dostępnymi w Sklepie (poza promocją darmowej dostawy).

Zostań naszym fanem i korzystaj z większej liczby rabatów dla Twoich Zamówień. Zapraszamy do polubienie naszego fanpage'u