Sklep zdrowymarket24.pl jest własnością firmy BioLogistic z siedzibą w Kielcach przy ul. Chałubińskiego 13.   Firma BioLogistic od wielu lat zaopatruje w produkty naturalne, suplementy diety oraz ekologiczną żywność sklepy, zielarnie, apteki, salony kosmetyczne, kluby fitness.

Naszą firmę tworzą przede wszystkim ludzie, czyli zgrany zespół dla którego praca jest pasją, a firma drugim domem. Dynamiczny rozwój firmy zawdzięczamy pasji tworzenia naszych pracowników. Nasze profesjonalne oraz indywidualne podejście do Klienta powoduje, że ufa nam coraz więcej osób za co bardzo dziękujemy.

We współczesnym świecie trzeba docenić także siłę rozwoju technologii i komunikacji. To właśnie chęć podążania za współczesnością zapoczątkowała idee otwarcie sklepu internetowego, który jest szansą na pokazanie naszej oferty. W ten sposób chcemy zwrócić Państwa uwagę na zdrowy styl życia oraz produkty naturalnej i ekologicznej żywności. Rosnąca popularność na takie produkty sprawiła, że chcemy aby każdy z Państwa mógł ich spróbować.

Ciągle wprowadzamy nowe produkty, aby nasza oferta odpowiadała potrzebom naszych stałych i nowych konsumentów. Dlatego liczymy na Państwa opinie, sugestie.

Stale rozwijamy naszą firmę, aby na najwyższym poziomie świadczyć usługi dla naszych Klientów.

Mamy nadzieję, że nasza oferta będzie dla Państwa atrakcyjna i każdy znajdzie coś interesującego dla siebie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Życzymy udanych zakupów.