Płyn do mycia naczyń EKO 500 ml ECONATURO
  • Płyn do mycia naczyń EKO 500 ml ECONATURO

Płyn do mycia naczyń EKO 500 ml ECONATURO

Ilość
W magazynie

Płyn do mycia naczyń

masa netto: 500 ml

Econaturo

Płyn do mycia naczyń firmy Econaturo sprawi, że w ekonomiczny sposób wykonasz codzienną czynność. Aby umyć naczynia w najbardziej skuteczny sposób, zaoszczędzić wodę i energię oraz chronić środowisko, nie użyć wody bieżącej, lecz zanurzyć naczynia i użyć zalecanej dawki. Najskuteczniej zmywa się bez nadmiernej ilości piany. Produkt wykazuje zadowalającą skuteczność czyszczenia w najniższej temperaturze. Nie mieszać różnych środków czystości. Produkt w 100% ekologiczny, przyjazny dla środowiska.

Sposób użycia:

Dla normalnych zabrudzeń stosować 5 ml (1 łyżeczka płynu na 5 l ciepłej wody, dla lekkich zabrudzeń 2,5 ml (1/2 łyżeczki) płynu na 5 l ciepłej wody. Ilość dozowanego płynu zależy od stopnia zabrudzenia naczyń oraz twardości wody. Naczynia po umyciu dokładnie spłukać zimną wodą.

Właściwe dawkowanie zmniejsza koszty i ogranicza wpływ na środowisko. Opakowanie może zostać ponownie uzupełnione tym samym produktem. Wszystkie elementy opakowania nadają się do recyklingu. Puste opakowania należy wrzucić do pojemnika na tworzywa sztuczne.

Składniki:

anionowy środek powierzchniowo czynny <5%, niejonowy środek powierzchniowo czynny <5%, amfoteryczny środek powierzchniowo czynny <5%, kompozycja zapachowa, konserwant (Potassium Sorbate)

Ostrzeżenie:

H319 działa drażniąco na oczy. P102 Chronić przed dziećmi.P103Przed użyciem przeczytać etykietę.P305+P351+P338 W przypadku dostania się do oczu :ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. P337+P313 W przypadku utrzymania się działania drażniącego na oczy. Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.

Producent:

PolBioEco Polska Sp. z o.o., ul. Do Dysa 5, 20-149 Lublin

2018-07-24

Opis

Producent
PBE
Ekologiczny
Tak

Specyficzne kody

Nowy produkt