Płyn do mycia szyb EKO 750 ml ECONATURO
  • Płyn do mycia szyb EKO 750 ml ECONATURO

Płyn do mycia szyb EKO 750 ml ECONATURO

Ilość
W magazynie

Płyn do mycia szyb

masa netto: 750 ml

Econaturo

Płyn do mycia szyb, luster, ram okiennych oraz parapetów firmy Econaturo doskonale czyści tego typu powierzchnie. Świetnie sprawdzi się w domowych porządkach oraz do codziennego utrzymania w czystości szklanych powierzchni. Produkt w 100% ekologiczny, przyjazny dla środowiska.

Sposób użycia:

Rozpylić płyn bezpośrednio na zabrudzoną powierzchnię (szybę,lustro), następnie wytrzeć suchą, miękką ściereczką, ręcznikiem papierowym lub irchą. Do mycia ram okiennych oraz parapetów zaleca się stosować rozcieńczenie. W przypadku lekkich zabrudzeń 50 ml produktu na 5 l ciepłej wody (10 łyżeczek po 5 ml) dla normalnych zabrudzeń 100 ml produktu na 5 l ciepłej wody (20 łyżeczek po 5 ml). Umyć powierzchnię szmatką, następnie przetrzeć do sucha.

Nie używać na niezabezpieczone powierzchnie drewniane. Nie mieszać różnych środków czyszczących. Nie wdychać produktów w aerozolu.

Właściwe dawkowanie zmniejsza koszty i ogranicza wpływ na środowisko. Produkt wykazuje zadowalającą skuteczność czyszczenia w niskich temperaturach dzięki czemu sprzyja niższemu zużyciu energii oraz wody. Produkt nie jest przeznaczony do czyszczenia dużych powierzchni. Opakowanie może zostać ponownie uzupełnione tym samym produktem. Wszystkie elementy opakowania nadają się do recyklingu. Puste opakowania należy wrzucić do pojemnika na tworzywa sztuczne.

Składniki:

niejonowy środek powierzchniowo czynny <5%, kompozycja zapachowa

Ostrzeżenie:

P101 W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. P102 Chronić przed dziećmi.

Producent:

PolBioEco Polska Sp. z o.o., ul. Do Dysa 5, 20-149 Lublin

2018-07-24

Opis

Producent
PBE
Masa / Pojemność
750 ml
Ekologiczny
Tak

Specyficzne kody

Nowy produkt