Płyn do toalet EKO 1 l ECONATURO
  • Płyn do toalet EKO 1 l ECONATURO

Płyn do toalet EKO 1 l ECONATURO

Ilość
W magazynie

Płyn do czyszczenia toalet ekologiczny

masa netto: 1 l

Econaturo

Płyn do czyszczenia toalet firmy Econaturo skutecznie usuwa kamień i brud z muszli toaletowych. Zapobiega ponownemu osadzaniu się brudu. Doskonale odświeża, pozostawia przyjemny zapach. Produkt w 100% ekologiczny, przyjazny dla środowiska.

Sposób użycia:

Nanieść płyn na czyszczoną powierzchnię przy pomocy aplikatora, pozostawić na 10 minut, następnie przeczyścić szczotką. W razie potrzeby czynność powtórzyć. Po umyciu powierzchnię dokładnie spłukać zimną wodą.

Przed użyciem sprawdzić działanie produktu w mało widocznym miejscu. Nie stosować do powierzchni uszkodzonych oraz wrażliwych na działanie kwasów np: aluminium, marmur, emalia. Nie mieszać różnych środków czyszczących. Nie wdychać produktów w aerozolu.

Właściwe dawkowanie zmniejsza koszty i ogranicza wpływ na środowisko. Produkt wykazuje zadowalającą skuteczność czyszczenia w niskich temperaturach dzięki czemu sprzyja niższemu zużyciu energii oraz wody. Produkt nie jest przeznaczony do czyszczenia dużych powierzchni. Opakowanie może zostać ponownie uzupełnione tym samym produktem. Wszystkie elementy opakowania nadają się do recyklingu. Puste opakowania należy wrzucić do pojemnika na tworzywa sztuczne.

Składniki:

anionowy środek powierzchniowo czynny <5%, niejonowy środek powierzchniowo czynny <5%, amfoteryczny środek powierzchniowo czynny <5%, kompozycja zapachowa

Ostrzeżenie:

H319 Działa drażniąco na oczy. P102 Chronić przed dziećmi. P264 Dokładnie umyć ręce po użyciu. P305+P351+P338 W przypadku dostania się do oczu:ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jezeki są i można je łatwo usunąć.Nadal płukać. P337+P313 W przypadku utrzymania się działania drażniącego oczy:zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.

Producent:

PolBioEco Polska Sp. z o.o., ul. Do Dysa 5, 20-149 Lublin

2018-07-24

Opis

Producent
PBE
Masa / Pojemność
1000 ml
Ekologiczny
Tak

Specyficzne kody

Nowy produkt