Płyn uniwersalny EKO 1 l ECONATURO
  • Płyn uniwersalny EKO 1 l ECONATURO

Płyn uniwersalny EKO 1 l ECONATURO

Ilość
W magazynie

Płyn uniwersalny ekologiczny

masa netto: 1 l

Econaturo

Płyn uniwersalny firmy Econaturo nadaje się do mycia powierzchni drewnianych, lakierowanych, ceramicznych, z tworzyw sztucznych w tym z PCV, glazury oraz paneli podłogowych i ściennych. Produkt w 100% ekologiczny, przyjazny dla środowiska.

Sposób użycia:

Dla lekkich zabrudzeń stosować 2/3 nakrętki (20 ml) płynu na 5 l ciepłej wody, dla normalnych zabrudzeń stosować 1 nakrętkę (30ml) płynu na 5 l ciepłej wody. Otrzymanym roztworem umyć powierzchnię, nie dopuszczając do nadmiernego przemoczenia. Nie wymaga spłukiwania.

Właściwe dawkowanie zmniejsza koszty i ogranicza wpływ na środowisko. Produkt wykazuje zadowalającą skuteczność czyszczenia w niskich temperaturach dzięki czemu sprzyja niższemu zużyciu energii oraz wody. Produkt nie jest przeznaczony do czyszczenia dużych powierzchni. Opakowanie może zostać ponownie uzupełnione tym samym produktem. Wszystkie elementy opakowania nadają się do recyklingu. Puste opakowania należy wrzucić do pojemnika na tworzywa sztuczne.

Składniki:

anioniowy środek powierzchniowo czynny <5%,niejonowy środek powierzchniowo czynny <5%, amfoteryczny środek powierzchniowo czynny <5%, kompozycja zapachowa, konserwant (Potassium Sorbate).

Ostrzeżenie:

Działa drażniąco na oczy. P102 Chronić przed dziećmi.P103 Przed użyciem przeczytać etykietę. P305+P351+P338 W przypadku dostania się do oczu. Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. P337+P313 W przypadku utrzymania się działania drażniącego na oczy:Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.

Producent:

PolBioEco Polska Sp. z o.o., ul. Do Dysa 5, 20-149 Lublin

2018-07-24

Opis

Producent
PBE
Masa / Pojemność
1000 ml
Ekologiczny
Tak

Specyficzne kody

Nowy produkt