Płyn do czyszczenia kuchni EKO 750 ml ECONATURO
  • Płyn do czyszczenia kuchni EKO 750 ml ECONATURO

Płyn do czyszczenia kuchni EKO 750 ml ECONATURO

Ilość
W magazynie

Płyn do czyszczenia kuchni ekologiczny

masa netto: 750 ml

Econaturo

Płyn do czyszczenia kuchni marki Econaturo doskonale usuwa wszelkie, nawet największe zabrudzenia, lepki brud oraz tłuszcz. Sprawia, że kuchnia zawsze lśni czystością. Produkt w 100% ekologiczny, przyjazny dla środowiska.

Sposób użycia:

Zabrudzenie spryskać płynem i przetrzeć szmatką. Na mocne zabrudzenia rozpylić płyn, pozostawić na około 10 minut, po czym przetrzeć miękką gąbką lub szmatką. Nie szorować. Zmyć dokładnie zimną wodą, wytrzeć do sucha.

Nie stosować do czyszczenia niezabezpieczonych powierzchni drewnianych. Przed użyciem sprawdzić działanie produktu w mało widocznym miejscu. Nie mieszać różnych środków czystości. Nie wdychać środków w aerozolu.

Właściwe dawkowanie zmniejsza koszty i ogranicza wpływ na środowisko. Produkt wykazuje zadowalającą skuteczność czyszczenia w niskich temperaturach dzięki czemu sprzyja niższemu zużyciu energii oraz wody. Produkt nie jest przeznaczony do czyszczenia dużych powierzchni. Opakowanie może zostać ponownie uzupełnione tym samym produktem. Wszystkie elementy opakowania nadają się do recyklingu. Puste opakowanie należy wrzucić do pojemnika na tworzywa sztuczne.

Składniki:

anionowy środek powierzchniowo czynny <5%, niejonowy środek powierzchniowo czynny <5%, amfoteryczny środek powierzchniowo czynny <5%, kompozycja zapachowa, konserwant (Potassium Sorbate)

Ostrzeżenie:

H319 działa drażniąco na oczy. P102Chronić przed dziećmi.P103Przed użyciem przeczytać etykietę.P305+P351+P338 W przypadku dostania się do oczu :ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. P337+P313 W przypadku utrzymania się działania drażniącego na oczy. Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.

Producent:

PolBioEco Polska Sp. z o.o., ul. Do Dysa 5, 20-149 Lublin

2018-07-24

Opis

Producent
PBE
Masa / Pojemność
750 ml
Ekologiczny
Tak

Specyficzne kody

Nowy produkt