Herbata Biała liściasta EKO 80 g DARY NATURY
  • Herbata Biała liściasta EKO 80 g DARY NATURY

Herbata Biała liściasta EKO 80 g DARY NATURY

Ilość
W magazynie

Herbata Biała Liściasta z Gór Cejlonu Ekologiczna

masa netto: 80 g

Dary Natury

Biała herbata jest idealnym napojem dla osób poszukujących delikatnego smaku. Biała herbata pochodzi z Chin i była przywilejem zamożnych ludzi. Jej wyjątkowość zawdzięczamy procesowi produkcji – jest najmniej przetworzoną herbatą. Pozyskiwana jest z pąków liści zbieranych na szczytach pędów. Herbata ta nie podlega fermentacji. Kolor jej liści wynika z tego, iż bardzo delikatne części rośliny, z których powstaje biała herbata, podczas suszenia częściowo ciemnieją. Ma bardzo delikatny, słodki smak.

Odwiedziliśmy górskie tereny na Sri Lance, gdzie rosną najlepsze krzewy herbaty. Spotkaliśmy się z rolnikami prowadzącymi ekologiczne uprawy oraz ludźmi, którzy z największą dbałością pozyskują i przetwarzają ten cenny surowiec. Wybraliśmy najlepszych rolników oraz najlepszych przetwórców herbat na Sri Lance.

Sposób użycia:

jedną łyżeczkę herbaty zalać szklanką wody o temperaturze ok. 80 stopni (odczekać 3-5 min od momentu wrzenia) i zaparzać przez kilka minut pod przykryciem. Po wypiciu herbatę można zalać gorącą wodą jeszcze raz.

Składniki:

herbata biała cejlońska* 100%

Produkt rolnictwa ekologicznego

Przechowywać w suchym miejscu.

Kraj pochodzenia: w zależności od dostawcy surowca lub produktu - przed dokonaniem zakupu zapytaj nas o kraj pochodzenie produktu lub zobacz na etykiecie.

Producent:

Mirosław Angielczyk Dary Natury, 17-315 Grodzisk, Koryciny 73

2018-04-20

Opis

Producent
Dary Natury
Masa / Pojemność
80 g
Ekologiczny
Tak

Specyficzne kody

Nowy produkt