Herbata Czarna liściasta EKO 100 g DARY NATURY
  • Herbata Czarna liściasta EKO 100 g DARY NATURY

Herbata Czarna liściasta EKO 100 g DARY NATURY

Ilość
Obecnie brak na stanie

Herbata Czarna Liściasta ekologiczna

masa netto: 100 g

Dary Natury

Czarna herbata jest jednym z najpopularniejszych gatunków herbaty. Świetnie sprawdza się jako napój do posiłków oraz w trakcie dnia. Cejlońska czarna herbata firmy Dary Natury charakteryzuje się przyjemnym i wyrazistym smakiem oraz doskonałym aromatem. Ta doskonała herbata polecana jest jako codzienny napój, również w trakcie posiłku.

Herbata czarna z firmy Dary Natury została stworzona na bazie surowca ekologiczne pochodzącego z Gór Cejlonu. Na górskich terenach na Sri Lance rosną najlepsze krzewy herbaty. To właśnie tam rolnicy prowadzą ekologiczne uprawy, z największą starannością pozyskują i przetwarzają ten cenny surowiec. Surowiec został wybrany od najlepszych rolników oraz najlepszych przetwórców herbat na Sri Lance.

Sposób użycia:

Jedną łyżeczkę herbaty zalać szklanką wody o temperaturze ok. 95 stopni (odczekać 1-3 min od momentu wrzenia) i zaparzać przez kilka minut pod przykryciem.

Składniki:

herbata czarna cejlońska 100%

produkt rolnictwa ekologicznego

Przechowywać w suchym miejscu.

Kraj pochodzenia: w zależności od dostawcy surowca lub produktu - przed dokonaniem zakupu zapytaj nas o kraj pochodzenie produktu lub zobacz na etykiecie.

Producent:

Mirosław Angielczyk Dary Natury, 17-315 Grodzisk, Koryciny 73

2018-04-20

Opis

Producent
Dary Natury
Masa / Pojemność
80 g
Ekologiczny
Tak

Specyficzne kody

Nowy produkt