Kawa zielona mielona 200 g WITPAK
  • Kawa zielona mielona 200 g WITPAK

Kawa zielona mielona 200 g WITPAK

Zielona kawa mielona firmy Witpak to ziarna kawy nie poddane procesowi palenia i zmielona. Kawa to jest mniej aromatyczna i łagodniejsza w smaku. Pozostawia wszystkie inne właściwości jakie przypisuje się kawie czarnej.

Ilość
W magazynie

Kawa zielona mielona

masa netto: 250 g

Witpak

Zielona kawa to ziarna kawy, których obróbka zakończyła się przed procesem palenia. Z uwagi na to, że w ziarnach nie zaszedł jeszcze proces pirolizy, ziarna kawy nie mają silnego aromatu i smaku. Zielona kawa w smaku jest dużo łagodniejsza, bardziej kwaskowata i prawie całkowicie pozbawiona goryczki. Jej kolor jest również jaśniejszy. Zachowuje jednak taką samą ilość kofeiny co czarna kawa. Sposób przyrządzania kawy jest taki sam jak w przypadku kawy czarnej wystarczy zaleć ją ciepłą wodą i chwilę parzyć.

Produkty firmy Witpak należą do produktów najwyższej jakości. Staranny dobór surowca ze sprawdzonych źródeł sprawia, że oferowany asortyment spełnia oczekiwania klientów. Produkty pakowane są w opakowania typu „doypack” z zamknięciem strunowym umożliwiającym wielokrotne zamykanie i otwieranie produktu co ułatwia jego przechowywanie. Opakowania wykonane są z grubego materiału, który gwarantuje niezmienioną jakość produkty przez cały okres przydatności do spożycia.

Sposób użycia:

1-2 łyżeczki kawy zielonej zalać szklanką wrzątku. Parzyć 5-10 minut.

Składniki:

kawa zielona mielona 100%

Produkt może zawierać: gluten, orzeszki ziemne (arachidowe), orzechy, soję, nasiona sezamu, gorczycę.

Należy przechowywać w suchym, chłodnym miejscu.

Kraj pochodzenia: w zależności od dostawcy surowca lub produktu - przed dokonaniem zakupu zapytaj nas o kraj pochodzenie produktu lub zobacz na etykiecie.

Witpak Spółka z ograniczona odpowiedzialnością sp. k, 25-619 Kielce, ul. Chałubińskiego 13 

2018-08-03

Opis

Producent
Witpak
Masa / Pojemność
200 g

Specyficzne kody

Nowy produkt