o_firmie_zdrowymarket24pl

gazela_biznesu_2018

gazela_biznesu_puls_biznesu_logo

Jesteśmy firmą rodzinną, której działania zostały docenione przez rynek i zaowocowały dynamicznym rozwojem. Należymy do grona wiodących dystrybutorów żywności ekologicznej i funkcjonalnej. Budujemy bliskie i trwałe relacje, aby na bieżąco reagować na potrzeby naszych Klientów. Stale rozwijamy naszą firmę, aby na najwyższym poziomie świadczyć usługi dla naszych Klientów. Nasze profesjonalne oraz indywidualne podejście do Klienta powoduje, że ufa nam coraz więcej osób za co bardzo dziękujemy.

Dotychczas działania naszej firmy skupiały się wokół tradycyjnych metod sprzedaży i to właśnie chęć podążania za współczesnością zapoczątkowała idee otwarcia sklepu internetowego. W ten sposób chcemy zwrócić Państwa uwagę na zdrowy styl życia oraz produkty naturalnej, ekologicznej i tradycyjnej żywności. We współczesnym świecie w żywności znajduje się coraz więcej chemii i zapominamy o zdrowym stylu życia. Zadaniem jakie sobie postawiliśmy jest przypomnieć naszym nowym i stałym Konsumentom smaki naturalnej żywności, które często są smakami dzieciństwa.

Wszystkie nasze dotychczasowe starania zostały docenione przez Puls Biznesu i w roku 2017 dołączyliśmy pierwszy raz do grona firm najbardziej dynamicznie rozwijających się firm otrzymując tytuł Gazeli Biznesu. W kolejnych latach, ponowiliśmy ten sukces!

Tytuł Gazeli Biznesu to znak rozpoznawczy dobrze zarządzanych, uczciwych i cieszących się dobrą kondycją finansową firm. Jego czytelne i niezmienne od lat kryteria sprawiają, że jest on wiarygodny – udział w nim jest bezpłatny, a o jego przyznaniu nie decyduje żadne jury, lecz wyniki finansowe przedsiębiorstwa.

Mamy nadzieję, że wśród naszych produktów znajdą Państwo interesujące produkty oraz smaki, za którymi tęsknicie ...

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Życzymy udanych zakupów.

ZDROWYmarket24
ul. Chałubińskiego 13
25-619 Kielce
518 595 337
sklep@zdrowymarket24.pl