Czosnek niedźwiedzi 25 g WITPAK
  • Czosnek niedźwiedzi 25 g WITPAK

Czosnek niedźwiedzi 25 g WITPAK

Czosnek niedźwiedzi jest bliskim krewnym zwykłego czosnku, ma podobny smak i podobne zastosowanie. To doskonała przyprawa, którą można wykorzystywać do zup, sosów, sałatek, jako posypka do kanapek, zapiekanek czy mięs. Czosnek niedźwiedzi firmy Witpak to jego cięte liście.

Ilość
W magazynie

Czosnek niedźwiedzi cięty

masa netto: 25 g

Witpak

Czosnek Niedźwiedzi porasta naturalnie czyste tereny Europy Zachodniej i Centralnej. Spotkać go można w miejscach zalesionych i w pobliżu rzek. Ma duże, aromatyczne, jasnozielone liście, które podobne są do liści konwalii. Czosnek niedźwiedzi jest bliskim krewnym zwykłego czosnku, jednak jego smak jest delikatniejszy. Podobnie jak pospolity czosnek jest doskonałą przyprawa. Suszony czosnek niedźwiedzi można wykorzystać do zup, sosów, sałatek, jako posypka do kanapek, zapiekanek czy marynat. Pysznie będzie smakować do warzyw również ziemniaków. Najlepiej nie poddawać go temperaturą, tylko posypywać już przygotowane dania. Wraz z olejami tłoczonymi na zimno można przyrządzić puszny sos do sałatek lub innych dań.

Produkty firmy Witpak należą do produktów najwyższej jakości. Staranny dobór surowca ze sprawdzonych źródeł sprawia, że oferowany asortyment spełnia oczekiwania klientów. Produkty pakowane są w opakowania typu „doypack” z zamknięciem strunowym umożliwiającym wielokrotne zamykanie i otwieranie produktu co ułatwia jego przechowywanie. Opakowania wykonane są z grubego materiału, który gwarantuje niezmienioną jakość produkty przez cały okres przydatności do spożycia.

Składniki:

czosnek niedźwiedzi cięty 100%

Produkt może zawierać: gluten, orzeszki ziemne (arachidowe), orzechy, soję, nasiona sezamu, gorczycę.

Należy przechowywać w suchym, chłodnym miejscu.

Kraj pochodzenia: w zależności od dostawcy surowca lub produktu - przed dokonaniem zakupu zapytaj nas o kraj pochodzenie produktu lub zobacz na etykiecie.

Witpak Spółka z ograniczona odpowiedzialnością sp. k, 25-619 Kielce, ul. Chałubińskiego 13 2017-11-22

Opis

Producent
Witpak
Masa / Pojemność
25 g

Specyficzne kody

Nowy produkt

16 innych produktów w tej samej kategorii: