Dostawcy

No supplier

Wyprzedaż

Błonnik witalny 1 kg WITPAK Promocja

Błonnik witalny 1 kg WITPAK

17,19 zł -4.45% 17,99 zł

Błonnik witalny firmy Witpak to mieszanka babki płesznik 80% i łupiny babki jajowatej 20%. Błonnik witalny najczęściej spożywa się formie kleiku uzyskanego po zalaniu kilku łyżeczek produktu wodą lub sokiem owocowym. Można je spożywać z jogurtem, muesli, owsianką, koktajlem czy jako dodatek do sałatki. Dla osób, które stosują często w swojej diecie nasiona babki płesznik warto kupić duże 1 kg opakowanie oferowane przez firmę Witpak.

Chlorella tabletki 250 g 1000 tabletek WITPAK Promocja

Chlorella tabletki 250 g 1000 tabletek WITPAK

27,90 zł -16.19% 33,29 zł

Chlorella w tabletkach marki Witpak to suplement diety uzupełniający codzienną dietę w Chlorellę pyrenoidosa. Jest algą o ciemnozielonej barwie, którą zawdzięcza obecności chlorofili. Forma tabletki sprawia, że jest najszybszą formą suplementacji – wystarczy w trakcie posiłku popić chlorellę wodą.

Czystek 500 g WITPAK Promocja

Czystek 500 g WITPAK

9,40 zł -21% 11,90 zł

Czystek (Cistus Incanus) firmy Witpak to suszone liści do zaprzania, z których można przygotować herbatkę i napar. Sprawdzi się jako ciepły i zimny napój z dodatkiem cytryny, mięty czy miodu. Dodatkowo czystek jest antyoksydantem oraz suplementem diety.

Erytrol 1 kg WITPAK Promocja

Erytrol 1 kg WITPAK

16,89 zł -15.13% 19,90 zł

Erytrytol to niskokaloryczny słodzik, który znajduje się powszechnie w warzywach, owocach, grzybach i winie. Erytrol to błyszczący, biały, kryształowy proszek przypominający cukier stołowy. Ma delikatny słodki smak i może być wykorzystywany do pieczenia i gotowania redukując w ten sposób kaloryczność przygotowywanych potraw. Dla osób, które stosują często w swojej kuchni erytrol warto kupić duże 1 kg opakowanie oferowane przez firmę Witpak.

Gorzkie jądra pestek moreli 1 kg WITPAK Promocja

Gorzkie jądra pestek moreli 1 kg WITPAK

22,18 zł -7.16% 23,89 zł

Gorzkie jądra pestek moreli firmy Witpak pochodzą z ręcznie wyselekcjonowanych owoców. Charakteryzują się gorzkim smakiem oraz kształtem przypominającym migdał. Mogą być przekąską w trakcie dnia. Dla osób, które stosują często w swojej diecie gorzkie jądra pestek moreli warto kupić duże 1 kg opakowanie oferowane przez firmę Witpak.

Jagody Goji 1 kg WITPAK Promocja

Jagody Goji 1 kg WITPAK

32,49 zł -24.27% 42,90 zł

Jagody goji firmy Witpak charakteryzują się słodkim smakiem i w wersji suszonej stanowią smakowitą i doskonałą przekąskę. Mogą być dodatkiem do napojów i różnych posiłków, np. zup, ryżu czy potraw warzywnych. Suszone owoce są wspaniałym dodatkiem do ciastek oraz musli.

Jagody Goji 500 g WITPAK Promocja

Jagody Goji 500 g WITPAK

18,79 zł -17.94% 22,90 zł

Jagody goji firmy Witpak charakteryzują się słodkim smakiem i w wersji suszonej stanowią smakowitą i doskonałą przekąskę. Mogą być dodatkiem do napojów i różnych posiłków, np. zup, ryżu czy potraw warzywnych. Suszone owoce są wspaniałym dodatkiem do ciastek oraz musli.