Kwas L-askorbinowy pozyskiwany z kapusty 100 g SKARBY GAI
  • Kwas L-askorbinowy pozyskiwany z kapusty 100 g SKARBY GAI

Kwas L-askorbinowy pozyskiwany z kapusty 100 g SKARBY GAI

Ilość
W magazynie

Kwas L-askorbinowy – Naturalna Witamina C z kapusty

masa netto: 100 g

producent: Skarby Gai

Kwas L-askorbinowy firmy „SKARBY GAI” to produkt naturalny, o czystości farmaceutycznej wyprodukowany w certyfikowanym klastrze technologicznym zlokalizowanym na terenie Wielkiej Brytanii. Czystość: 100% kwasu l-askorbinowego (witaminy c) na 1 gram produktu. Suplement diety wolny jest od zanieczyszczeń mikrobiologicznych i metali ciężkich, dzięki dwustopniowemu procesowi oczyszczania. Jakość produktu została udokumentowana badaniami przeprowadzonymi w certyfikowanym polskim laboratorium.

Witamina c pozyskana jest z kapusty i innych surowców naturalnych pochodzenia roślinnego niemodyfikowanych genetycznie. Witamina C ma postać białego, bardzo drobnego proszku. Cechuje się wysoką higroskopijnością. Bardzo dobrze i stosunkowo szybko rozpuszcza się w wodzie i wchłania do organizmu na całej długości przewodu pokarmowego, w odróżnieniu od tabletek, które wchłaniają się punktowo.

Kapusta to bardzo popularny składnik codziennej diety. Jest lubiana i ceniona przez miliony Polaków. Dlatego nasz kwas L-askorbinowy wzbudza zainteresowanie wszystkich tych konsumentów, którzy cenią smak i walory zdrowotne tego warzywa.

Zalecana dzienna dawka do spożycia:

1,5 g (1/2 miarki dołączonej do opakowania) 1 raz dziennie. Proszek należy wsypać do szklanki z woda lub sokiem i dokładnie wymieszać. Najlepiej stosować rano lub 30 minut przed posiłkiem.

Składniki:

Witamina C (kwas L-askorbinowy)

Postać: biały, drobny proszek

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia oraz prowadzenie zdrowego trybu życia są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Suplement diety nie może być stosowany przez osoby chorujące na kamice nerkowa oraz mające predyspozycje do tworzenia kamieni nerkowych. Produkt może zawierać sezam i orzechy

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

2017-11-30

Opis

Producent
Skarby Gai
Masa / Pojemność
100 g

Specyficzne kody

Nowy produkt

7 innych produktów w tej samej kategorii: