D-Vitum 2000j.m 36 kaps OLEOFARM
  • D-Vitum 2000j.m 36 kaps OLEOFARM

D-Vitum 2000j.m 36 kaps OLEOFARM

Ilość
W magazynie

D-Vitum 2000 j.m

masa netto: 10 g - 36 kaps

Oleofarm

Witamina D odgrywa istotną rolę w utrzymaniu zdrowych kości, zębów oraz prawidłowego poziomu wapnia we krwi. Wspomaga działanie układu odpornościowego i prawidłowe funkcjonowanie mięśni. Przyczynia się do prawidłowego wchłaniania i wykorzystywania wapnia i fosforu, a także bierze udział w procesie podziału komórek.

Preparat przeznaczony jest dla osób dorosłych.
Produkt nie jest przeznaczony do stosowania pozajelitowego.
Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety ani zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji produktu do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przed zastosowaniem produktu sugerujemy zapoznanie się z dokładnymi informacjami podanymi na opakowaniu lub załączonej ulotce.


Produkt przyjmuje się według wskazań lekarza i pod jego nadzorem. Jednak zalecana dawka dzienna to 1 kapsułka bez względu na posiłek

Składniki:

Wysokolinolenowy olej z nasion lnu (Linum usitatissimum) tłoczony na zimno, żelatyna (składnik otoczki), cholekalcyferol (witamina D3), emulgator: monolaurynian polioksyetylenosorbitolu (polisorbat 20)

Warunki przechowywania:


Przechowywać w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci

Kraj pochodzenia:

w zależności od dostawcy surowca lub produktu - przed dokonaniem zakupu zapytaj nas o kraj pochodzenie produktu lub zobacz na etykiecie.

Producent:

Oleofarm Sp. z o.o, ul. Mokronoska 8, 52-407 Wrocław

Ilość w opakowaniu zbiorczym: 80 szt

2020-09-29

Specyficzne kody

Nowy produkt

6 innych produktów w tej samej kategorii: