

Jagły z miodem i koncentratem soku z czarnej porzeczki
masa netto: 110 g
Soligrano
Jagły ekspandowane to całe ziarna zbóż z certyfikowanych upraw ekologicznych, bez syropu glukozowego. Jagły z miodem to pyszna przekąska lub dodatek do wielu dań nie tylko śniadaniowych, ale także deserów. Połączenie zbóż ekspandowanych z owocami to pyszne bogactwo witamin i minerałów. Owoce czarnej porzeczki wyróżniają się wysoką zawartością witaminy C oraz witamin z grupy B. Produkt Soligrano BIO jest bezglutenowy i doskonale nadaje się dla osób z nietolerancją glutenu. Jagły z miodem i koncentratem to pyszna i słodka propozycja ekspandowanych ziaren gotowa do bezpośredniego spożycia.
Soligrano BIO stworzyliśmy dla tych, którzy podzielają naszą pasję do zdrowego stylu życia i poszukują produktów dobrych dla organizmu, a jednocześnie naturalnie pysznych. Produkty Soligrano BIO powstają z całych ziaren zbóż z certyfikowanych upraw ekologicznych: nie zawierają GMO, pestycydów ani sztucznych dodatków. Dzięki temu, że poddajemy je działaniu jedynie odrobiny pary i temperatury, zachowują witaminy i składniki mineralne.
Składniki:
ekologiczne jagły ekspandowane (78,4%), ekologiczny cukier trzcinowy, ekologiczna czarna porzeczka lliofilizowana (2,7%), ekologiczny miód (2,5%), ekologiczny koncentrat soku z czarnej porzeczki (2%), ekologiczny olej roślinny rzepakowy.
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu szczelnie zamknąć opakowanie.
Wartość odżywcza w 100 g produktu:
Wartość energetyczna |
1522 kJ/359 kcal |
tłuszcz |
2,6 g |
w tym kwasy tłuszczowe nasycone |
0,4 g |
węglowodany |
73 g |
w tym cukry |
23 g |
błonnik |
3,3 g |
białko |
9,3 g |
sól |
< 0,01 g |
fosfor |
147 mg |
Producent:
Wyprodukowano na zlecenie Soligrano Sp. z o.o Sp. k, 95-082 Dobroń ul. Wrocławska 20