platnosc_twisto

Dostawcy

Brak dostawców

Wszystkie Produkty

Sklep Zdrowymarket24.pl oferuje szeroki wybór produktów z różnych kategorii. Znajdziesz w nim zdrową żywność, produkty ekologiczne, produkty bezglutenowe, produkty bez cukru, produkty wegański oraz produkty dla sportowców. Nasz asortyment posiada sprawdzony skład, wysoką jakość składników. Czysta etykieta to nasza zasada przy wyborze asortymentu. W naszym sklepie znajdziesz składniki niezbędne w zbilansowanej diecie. Oferujemy produkty sypkie, kasze, mąki, makarony, substancję słodzące, olej, zioła i przyprawy, herbaty i kawy, tradycyjne przetwory i dodatki do dań oraz szeroki wybór słodyczy, przekąsek i napojów. Wiele z oferowanych produktów należą do kategorii Superfoods. Uzupełnieniem diety są suplementy diety oraz kosmetyki i ekologiczne środki czystości.

Wszystkie Produkty

Błonnik witalny 1 kg WITPAK

20,37 zł

Błonnik witalny firmy Witpak to mieszanka babki płesznik 80% i łupiny babki jajowatej 20%. Błonnik witalny najczęściej spożywa się formie kleiku uzyskanego po zalaniu kilku łyżeczek produktu wodą lub sokiem owocowym. Można je spożywać z jogurtem, muesli, owsianką, koktajlem czy jako dodatek do sałatki. Dla osób, które stosują często w swojej diecie nasiona babki płesznik warto kupić duże 1 kg opakowanie oferowane przez firmę Witpak.

Daktyle suszone 1 kg WITPAK

10,77 zł

Daktyle suszone to pyszna przekąska, która z powodzeniem zastąpi słodycze. Daktyle najczęściej służą nam jako dodatek do ciast, deserów, musli. Mają słodki słodki smak i zasmakują każdemu. To wszystko sprawia, że powinny się znaleźć w każdym domu. Dla osób, które stosują często w swojej kuchni daktyle suszone warto kupić duże 1 kg opakowanie oferowane przez firmę Witpak.

Erytrol 1 kg WITPAK

19,87 zł

Erytrytol to niskokaloryczny słodzik, który znajduje się powszechnie w warzywach, owocach, grzybach i winie. Erytrol to błyszczący, biały, kryształowy proszek przypominający cukier stołowy. Ma delikatny słodki smak i może być wykorzystywany do pieczenia i gotowania redukując w ten sposób kaloryczność przygotowywanych potraw. Dla osób, które stosują często w swojej kuchni używają erytrolu warto kupić duże 1 kg opakowanie oferowane przez firmę Witpak.