platnosc_twisto

Dostawcy

No supplier

Wszystkie Produkty

Sklep Zdrowymarket24.pl oferuje szeroki wybór produktów z różnych kategorii. Znajdziesz w nim zdrową żywność, produkty ekologiczne, produkty bezglutenowe, produkty bez cukru, produkty wegański oraz produkty dla sportowców. Nasz asortyment posiada sprawdzony skład, wysoką jakość składników. Czysta etykieta to nasza zasada przy wyborze asortymentu. W naszym sklepie znajdziesz składniki niezbędne w zbilansowanej diecie. Oferujemy produkty sypkie, kasze, mąki, makarony, substancję słodzące, olej, zioła i przyprawy, herbaty i kawy, tradycyjne przetwory i dodatki do dań oraz szeroki wybór słodyczy, przekąsek i napojów. Wiele z oferowanych produktów należą do kategorii Superfoods. Uzupełnieniem diety są suplementy diety oraz kosmetyki i ekologiczne środki czystości.

Wszystkie Produkty

Aktywne filtry:

Amarantus ekspandowany 100 g WITPAK

4,97 zł

Amarantus nazywany jest zbożem przyszłości, a jego nazwa sięga trzech tysięcy lat, był chętnie uprawiany przez Inków, Azteków i Majów. Amarantus ekspandowany to doskonały dodatek na śniadanie - do musli, jogurtów, zup mlecznych. Polecany jest do bezpośredniego spożycia albo jako posypka do deserów czy sałatek.

Babka jajowata łupiny 150 g WITPAK

10,97 zł

Babka jajowata spożywana jest w postaci nasion lub łupin razem z posiłkami lub napojami. Jest świetnym dodatkiem do zup sosów ponieważ powoduje ich zagęszczenie. Łupiny nasienne babki jajowatej można podawać jako dodatek do jogurtu czy mleka, razem z owocami. Jest także składnikiem błonnika witalnego.

Babka płesznik - nasiona 200 g WITPAK

5,47 zł

Nasiona babki płesznik najczęściej spożywa się formie kleiku uzyskanego po zalaniu kilku łyżeczek produktu wodą lub sokiem owocowym. Można je spożywać z jogurtem, muesli, owsianką, koktajlem czy jako dodatek do sałatki. Wraz z łupiną babki jajowatej stworzą mieszankę błonnika witalnego.