Suplement diety FIGURA 60 kapsułek pullulanowych OViLiNE

59,99 zł

( 1.14 zł / szt.)

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

FIGURA 60 kapsułek pullulanowych OViLiNE
Suplement diety zawiera L-karnitynę, chrom w postaci pikolinianu, ekstrakt z zielonej herbaty oraz membranę jajka kurzego. Wspomaga utrzymanie dobrego metabolizmu energetycznego oraz prawidłowego poziomu cukru we krwi. Dodatkowo wspiera proces odchudzania poprzez hamowanie apetytu na słodkie produkty. Dodatek membrany, która zawiera naturalny kolagen, pozytywnie wpływa na elastyczność i wygląd skóry, tak ważny przy utracie kilogramów.

Zalecane jest prowadzenie zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia.

Suplement diety. Zawiera L-karnitynę, pikolinian chromu, ekstrakt z zielonej herbaty oraz membranę jaj w kapsułce z pullulanu.

Suplementy Oviline umieszczone są w pullulanowych kapsułkach- alternatywnych dla kapsułek z celulozy i żelatyny. Pullulan to w pełni naturalny, wegański węglowodan. Otrzymuje się go w procesie fermentacji przez grzyby Aureobasidium pullulans na podłożu skrobiowym. Czysty pullulan nie ma zapachu i smaku, jest hipoalergiczny (nie zawiera skrobi i glutenu) oraz wykazuje działanie prebiotyczne (stanowi pożywkę dla zdrowych bakterii jelitowych). Pullulan jako dodatek do żywności otrzymał oznaczenie E1204.

Kapsułki pullulanowe: zapewniają doskonałą barierę przed tlenem, dzięki czemu są najlepszą alternatywą dla nawet najwrażliwszych na utlenianie substancji. Jak wykazały badania są 250 razy bardziej szczelne od kapsułek celulozowych i 9 razy od kapsułek żelatynowych.

W Oviline opracowali ekologiczny i skuteczny sposób oddzielenia skorupy jajka od mebrany. Dzięki temu, uzyskano kolejny, pełnowartościowy produkt, bogaty w łatwo przyswajalny kolagen. Bezodpadowy sposób produkcji, ze śladowym zużyciem wody cennym ekologicznej podejściem.

Suplementy OviLine nie zawierają wypełniaczy i antyzbrylaczy.

Przeciwwskazania:

Uczulenie na którykolwiek ze składników. Suplement nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 12 roku życia.

Stosowanie suplementu diety w okresie ciąży lub karmienia piersią należy skonsultować z lekarzem.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Przechowywanie:

Przechowywać w miejscu suchym i ciemnym, w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla dzieci.

Dawkowanie: 1 kapsułka dwa razy dziennie, podczas posiłku, obficie popijając wodą. Nie przekraczać zalecanej dziennej dawki.

Składniki: 1 kapsułka zawiera:
L-karnityna 400 mg/40%*
Membrana OVi jaja kurzego, w tym:

Kolagen

300 mg
~ 92,04 mg
Ekstrakt z zielonej herbaty (DER 25:1) 100 mg
Witamina C 25 mg/25%*
Pikolinian chromu 0,5 mg/50%*
*RWS – Referencyjna Wartość Spożycia.
Zawiera 100% SUBSTANCJI CZYNNYCH.
5905316126015
2024-05-20

Specyficzne kody

Nowy produkt

16 innych produktów w tej samej kategorii: