zdrowymarket24
zdrowymarket24
Czego szukasz?
0
Ulubione
Zaloguj się
0
Koszyk
Popularne wyszukiwania:
  • Bezglutenowe
  • Naturalne witaminy
  • Ksylitol
  • Fit
  • Zdrowe produkty
  • Shot
Podpowiedzi produktów:
    Czego szukasz?
    • Kategorie
      • Wszystkie produkty
      • Superfoods
      • Suplementy diety
      • Produkty sypkie
        • Bakalie i owoce suszone
        • Ziarna i nasiona
        • Produkty śniadaniowe
        • Mąka i mieszanki
        • Makaron
        • Kasza
        • Ryż
        • Substancje słodzące
          • Erytrytol i ksylitol
          • Cukier i zamienniki cukru
          • Syropy
        • Strączkowe
      • Dania gotowe i dodatki
        • Zupy i koncentraty
        • Dania gotowe i konserwy
        • Dania wegetariańskie
        • Desery
          • Galaretki
          • Kisiel
          • Budynie
          • Musy owocowe
        • Miody i produkty pszczele
        • Dodatki do dań
          • Pasty, pasztety i paprykarze
          • Pasty orzechowe
          • Hummus i tahini
          • Tofu
          • Oleje i oliwy
          • Smalec
          • Masło
          • Ocet
          • Sosy
          • Oliwki
          • Przetwory rybne
          • Inne dodatki spożywcze
      • Słodycze i przekąski
        • Batony
        • Czekolada
        • Ciastka i ciasteczka
        • Wafle i wafelki
        • Żelki
        • Lizaki
        • Słodkie przekąski
        • Chrupki i chipsy
        • Paluszki
        • Słone przekąski
      • Przyprawy
        • Przyprawy jednorodne
        • Mieszanki przyprawowe
        • Pieprz
        • Kostki
      • Pieczywo
      • Herbata, zioła i kawa
        • Herbata
        • Zioła
        • Kawa
      • Napoje
        • Soki
        • Syropy
        • Kombucha
        • Bubble Tea
        • Soki z brzozy
        • Napoje niegazowane
        • Napoje gazowane
        • Napoje aloesowe
        • Napoje energetyczne
        • Kwasy chlebowe
        • Piwo bezalkoholowe
        • Napoje w proszku
        • Napoje roślinne
      • Przetwory
        • Dżemy, powidła i konfitury
        • Przetwory owocowe
        • Przetwory warzywne
        • Grzyby
      • Drogeria i akcesoria
        • Kosmetyki
        • Środki czystości
        • Torby na zakupy
    Wstecz
    https://zdrowymarket24.pl/wp-content/uploads/2025/03/discount_15258921.svg
    Strefa okazji
    https://zdrowymarket24.pl/wp-content/uploads/2025/03/new-product_1474613.svg
    Nowości
    https://zdrowymarket24.pl/wp-content/uploads/2025/03/Calendar.svg
    Hity miesiąca
    https://zdrowymarket24.pl/wp-content/uploads/2025/03/no-milk_9069368.svg
    Produkty bez dodatku cukrów
    https://zdrowymarket24.pl/wp-content/uploads/2025/03/Layer_x0020_1.svg
    Produkty bezglutenowe
    https://zdrowymarket24.pl/wp-content/uploads/2025/03/fruit_771549.svg
    Dieta Keto
    https://zdrowymarket24.pl/wp-content/uploads/2025/03/Shape_282_.svg
    Akademia długowieczności
    https://zdrowymarket24.pl/wp-content/uploads/2025/03/chow-mein_9238232.svg
    Kuchnia azjatycka
    https://zdrowymarket24.pl/wp-content/uploads/2025/03/healthy_16466314.svg
    Superfoods
    https://zdrowymarket24.pl/wp-content/uploads/2025/04/fruit_771549.svg
    Produkty ekologiczne
    https://zdrowymarket24.pl/wp-content/uploads/2025/04/fruit_771549.svg
    Produkty dla wegan
    https://zdrowymarket24.pl/wp-content/uploads/2025/04/fruit_771549.svg
    Produkty dla dzieci
    (+48) 504 687 447 sklep@zdrowymarket24.pl
    zdrowymarket24
    Dodano do koszyka!
        0
        Ulubione
        Zaloguj się
        0
        Koszyk
        Do darmowej dostawy brakuje Ci 99,00 zł

        Twój koszyk jest pusty.

        • Kategorie
          • Wszystkie produkty
          • SuperfoodsSuperfoods
            Logo sklepu Natur Planet
          • Suplementy dietySuplementy diety
            Logo Activlab - dostawcy suplementów dietyLogo Aura Herbals - polskiego producenta suplementów dietyLogo sklepu Redox
          • Produkty sypkieProdukty sypkie
            • Bakalie i owoce suszone
            • Ziarna i nasiona
            • Produkty śniadaniowe
            • Mąka i mieszanki
            • Makaron
            • Kasza
            • Ryż
            • Strączkowe
          • Dania gotowe i dodatkiDania gotowe i dodatki
            Logo gospodarstwa pasiecznego Sądecki Bartkin - producenta miodu
            • Dania gotowe
              • Zupy i koncentraty
              • Dania gotowe i konserwy
              • Dania wegetariańskie
            • Substancje słodzące
              • Erytrytol
              • Ksylitol
              • Cukier i zamienniki cukru
              • Syropy
            • Miody i produkty pszczele
            • Desery
              • Galaretki
              • Kisiel
              • Budynie
              • Musy owocowe
              • Kakao, karob
              • Sosy deserowe
            • Dodatki do dań
              • Pasty, pasztety i paprykarze
              • Pasty orzechowe
              • Hummus i tahini
              • Tofu
              • Oleje i oliwy
              • Smalec
              • Masło
              • Ocet
              • Sosy
              • Chrzan
              • Ketchup, musztarda
              • Oliwki
              • Przetwory rybne
              • Substancje żelujące
              • Inne dodatki spożywcze
          • PrzyprawyPrzyprawy
            Logo marki BioOaza - producenta ekologczinej żywnościLogo Sól Kłodawska - dostawca soli
            • Przyprawy jednorodne
            • Mieszanki przyprawowe
            • Pieprz
            • Sól
            • Kostki
            • Przyprawy w płynie
          • PieczywoPieczywo
            • Chleb
            • Bułki
            • Bułka tarta
            • Chleb chrupki
            • Inne pieczywo
          • Słodycze i przekąskiSłodycze i przekąski
            Logo Frank&Oli - producent zdrowych ciastek
            • Batony
            • Czekolada
            • Ciastka i ciasteczka
            • Wafle i wafelki
            • Żelki
            • Lizaki
            • Słodkie przekąski
            • Chrupki i chipsy
            • Paluszki
            • Słone przekąski
            • Bakalie w czekoladzie
            • Cukierki
            • Muffinki i babeczki
            • Owoce liofilizowane
          • Herbata, zioła i kawaHerbata, zioła i kawa
            • Herbata
              • Herbata biała
              • Herbata czarna
              • Herbatka owocowa
              • Herbata zielona
              • Herbatka ziołowa
              • Herbata niebieska
              • Matcha
              • Roiboos
              • Yerba Mate
              • Napoje herbaciane
            • Zioła
            • Kawa
              • Kawa mielona
              • Kawa ziarnista
              • Kawa zielona
              • Kawa zbożowa
              • Cappucino
          • NapojeNapoje
            Logo OKF - producenta napojów
            • Soki
            • Syropy
            • Kompoty
            • Kombucha
            • Bubble Tea
            • Soki z brzozy
            • Napoje niegazowane
            • Napoje gazowane
            • Napoje aloesowe
            • Napoje energetyczne
            • Kwasy chlebowe
            • Piwo bezalkoholowe
            • Napoje w proszku
            • Napoje roślinne
          • PrzetworyPrzetwory
            • Dżemy, powidła i konfitury
            • Przetwory owocowe
            • Przetwory warzywne
            • Grzyby
          • Drogeria i akcesoriaDrogeria i akcesoria
            • Kosmetyki
            • Środki czystości
            • Torby na zakupy
            • Akcesoria do gotowania
        Produkty bez dodatku cukrów Produkty bezglutenowe Dieta Keto Akademia długowieczności Kuchnia azjatycka Superfoods
        https://zdrowymarket24.pl/wp-content/uploads/2025/03/discount_15258921.svg
        https://zdrowymarket24.pl/wp-content/uploads/2025/03/discount_15258921.svg
        Strefa okazji
        https://zdrowymarket24.pl/wp-content/uploads/2025/03/new-product_1474613.svg
        https://zdrowymarket24.pl/wp-content/uploads/2025/03/new-product_1474613.svg
        Nowości
        https://zdrowymarket24.pl/wp-content/uploads/2025/03/Calendar.svg
        https://zdrowymarket24.pl/wp-content/uploads/2025/03/Calendar.svg
        Hity miesiąca
        Strona główna » Sklep » Czekolada » Czekolada biała z truskawkami bez dodatku cukru 75g TORRAS
        Czekolada biała z truskawkami bez dodatku cukru 75g TORRAS
        Czekolada biała z truskawkami bez dodatku cukru 75g TORRAS

        Czekolada biała z truskawkami bez dodatku cukru 75g TORRAS

        Dostępność: Na stanie

        Marka: Torras

        Na stanie

        10,18 zł

        135,73 zł / 1 kg
        Do darmowej dostawy brakuje Ci 99,00 zł
        Wysyłka w 24h
        Darmowa dostawa od 99zł
        Dodaj produkt do ulubionych

        Opis produktu

        Czekolada biała z truskawkami bez dodatku cukru
        Masa netto:75g
        Producent: Torras
        Czekolada biała z truskawkami bez dodatku białego cukru słodzona maltitolem. Ta wyjątkowa biała czekolada jest wzbogacona liofilizowanymi truskawkami, które nadają jej niepowtarzalny smak. Nie zawiera sztucznych barwników ani aromatów, dzięki czemu można cieszyć się jej naturalnym smakiem.

        Składniki:
        Składniki: substancja słodząca (maltitol), tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku (19%), inulina, liofilizowane truskawki (2%) , emulgator (lecytyna słonecznikowa), aromaty naturalne (waniliowy i truskawkowy). Spożycie w nadmiernych ilościach może mieć efekt przeczyszczający. Zawiera naturalnie występujące cukry. Zawiera substancje słodzące.
        Produkt może zawierać orzechy, sezam i soję.
        Wartość odżywcza produktu w 100g:

        Wartość energetyczna: 1944 kJ/469 kcal
        Tłuszcz: 32g
        w tym kwasy tłuszczowe: 19g
        Węglowodany: 58g
        W tym cukry: 8g
        Błonnik: 4g
        Białko: 5g
        Sól: 0,2g

        Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

        Kraj pochodzenia: Hiszpania
        Producent: Mercatare Michał Zbyszewski

        Podobne produkty

        Nowość
        Precle z makiem 350g KING BAKER

        Precle z makiem 350g KING BAKER

        9,23 zł

        26,37 zł / 1 kg

        Dodano do koszyka!
        Dodaj do koszyka
        Nowość
        Precle z sezamem 350g KING BAKER

        Precle z sezamem 350g KING BAKER

        9,23 zł

        26,37 zł / 1 kg

        Dodano do koszyka!
        Dodaj do koszyka
        Nowość
        Pastylki bezcukrowe o smaku TUTTI FRUTTI bez dodatku cukru 20g DROPX

        Pastylki bezcukrowe o smaku TUTTI FRUTTI bez dodatku cukru 20g DROPX

        2,87 zł

        143,50 zł / 1 kg

        Dodano do koszyka!
        Dodaj do koszyka
        Nowość
        Pastylki bezcukrowe o smaku arbuzowym bez dodatku cukru 20g DROPX

        Pastylki bezcukrowe o smaku arbuzowym bez dodatku cukru 20g DROPX

        2,87 zł

        143,50 zł / 1 kg

        Dodano do koszyka!
        Dodaj do koszyka
        Nowość
        Chipsy o smaku jalapeno i chili 60g GRAND CHIPS

        Chipsy o smaku jalapeno i chili 60g GRAND CHIPS

        4,08 zł

        68,00 zł / 1 kg

        Dodano do koszyka!
        Dodaj do koszyka
        Nowość
        Chipsy o smaku BBQ 60g GRAND CHIPS

        Chipsy o smaku BBQ 60g GRAND CHIPS

        4,15 zł

        71,55 zł / 1 kg

        Dodano do koszyka!
        Dodaj do koszyka
        Nowość
        Chipsy o smaku sera i cebuli 60g GRAND CHIPS

        Chipsy o smaku sera i cebuli 60g GRAND CHIPS

        4,08 zł

        68,00 zł / 1 kg

        Dodano do koszyka!
        Dodaj do koszyka
        Nowość
        Chipsy o smaku śmietanki i cebuli 60g GRAND CHIPS

        Chipsy o smaku śmietanki i cebuli 60g GRAND CHIPS

        4,08 zł

        68,00 zł / 1 kg

        Dodano do koszyka!
        Dodaj do koszyka

        W zestawie
        taniej!

        Sprawdź atrakcyjne produkty w zestawach i oszczędzaj.

        Sprawdź produkty
        http://Puszki%20z%20napojami%20różnych%20marek

        Polub pokrzywę!

        Odkryj jej właściwości razem z nami!

        Sprawdź sam

        Bestsellery

        Bestseller Nowość
        Cynamon laska 100g ALPAKA

        Cynamon laska 100g ALPAKA

        6,17 zł

        61,70 zł / 1 kg

        Dodano do koszyka!
        Dodaj do koszyka
        Bestseller
        Imbir z sokiem cytrynowym 225 ml 4TEA

        Imbir z sokiem cytrynowym 225 ml 4TEA

        5,98 zł

        26,58 zł / 1 litr

        Dodano do koszyka!
        Dodaj do koszyka
        Bestseller Dostępny wkrótce
        Syrop cynamonowo- karmelowy 200ml ETERNO

        Syrop cynamonowo- karmelowy 200ml ETERNO

        15,75 zł

        78,75 zł / 1 litr

        Dodano do koszyka!
        Dodaj do koszyka
        Bestseller
        Syrop dyniowy American Pumpkin 200ml ETERNO

        Syrop dyniowy American Pumpkin 200ml ETERNO

        16,34 zł

        81,70 zł / 1 litr

        Dodano do koszyka!
        Dodaj do koszyka
        Dostosowania Dostępności

        Napędzane przez OneTap

        Jak długo chcesz ukryć pasek narzędzi?
        Czas Trwania Ukrycia Paska Narzędzi
        Wybierz swój profil dostępności
        Tryb Osób z Upośledzeniem Wzroku
        Wzbogaca wizualne elementy strony internetowej
        Profil Bezpieczny dla Napadów
        Usuwa błyski i zmniejsza kolory
        Tryb Przyjazny dla ADHD
        Skupione przeglądanie, bez rozproszenia
        Tryb Ślepoty
        Zmniejsza rozproszenie, poprawia skupienie
        Tryb Bezpieczny dla Epilepsji
        Przyciemnia kolory i zatrzymuje miganie
        Moduły Treści
        Rozmiar Czcionki

        Domyślne

        Wysokość Linii

        Domyślne

        Moduły Kolorów
        Moduły Orientacji
        zdrowymarket24
        Biologistic Polska Sp. z o. o.

        ul. Chałubińskiego 13
        25-619 Kielce
        Polska

        • NIP 9592055464
        • KRS 0000990047
        • REGON 522972785
        Obsługa klienta
        • Moje konto
        • Regulamin
        • Płatności i dostawa
        • Zwroty i reklamacje
        • Polityka prywatności
        • Odstąp od umowy
        Nawigacja po stronie
        • O firmie
        • Blog
        • Kontakt
        Skontaktuj się z nami
        • (+48) 504 687 447

        • sklep@zdrowymarket24.pl

        • Jesteśmy dla Ciebie
          Pon.-Pt.: 7:30-15:30

           

        Obserwuj nas
        Logo InPost - sposób dostawy zamówienia Logo Orlen Paczka - sposób dostawy zamówienia Logo DPD - sposób dostawy zamówienia
        Logo GLS - sposób dostawy zamówienia Logo Przelewy24 - metoda płatności online Logo BLIK- sposób płatności internetowej
        © zdrowymarket24 2025. Wszelkie prawa zastrzeżone.

        Projekt i realizacja: www.wertui.pl