Sklep
Sklep
Dostępny wkrótce
Portugalskie sardynki filety w oliwie z oliwek 100g RAMIREZ
16,39 zł
163,90 zł / 1 kg
Promocja
-3%
Mieszanka mączna ciasto kruche 200g CELIKO
3,29 zł
16,45 zł / 1 kg
Cena regularna: 3,39 zł
Najniższa cena:
3,29 zł
Promocja
-3%
Mieszanka mączna ciasto biszkoptowe 200g CELIKO
3,13 zł
15,65 zł / 1 kg
Cena regularna: 3,23 zł
Najniższa cena:
3,13 zł
Promocja
-3%
Proszek do pieczenia 30g CELIKO
1,93 zł
64,33 zł / 1 kg
Cena regularna: 1,99 zł
Najniższa cena:
1,93 zł