Sklep
Sklep
Cukierki ziołowe bez cukrów z wit.C o smaku szałwi, cytryny i czarnego bzu 60g EVITTA
5,58 zł
93,00 zł / 1 kg
Dostępny wkrótce
Cukierki ziołowe bez cukrów z wit.C o smaku dzikiej róży 60g EVITTA
5,47 zł
91,17 zł / 1 kg
Dostępny wkrótce
Cukierki ziołowe bez cukrów z wit.C o smaku cytryny, limonki i mięty 60g EVITTA
5,49 zł
91,50 zł / 1 kg
Ciastka z karmelem i z orzechami ziemnymi w czekoladzie mlecznej bez dodatku cukrów 128g PURE&GOOD
7,48 zł
58,44 zł / 1 kg
Ciastka w polewie czekoladowej gorzkiej 70% kakao bez dodatku cukrów Tirma 105g
11,96 zł
113,90 zł / 1 kg