Sklep
Sklep
Promocja
-3%
Omułek zielonowargowy – koncentrat 150 kapsułek SANCT BERNHARD
55,27 zł
Cena regularna: 56,98 zł
Najniższa cena:
55,27 zł
Dostępny wkrótce
Baton kokosowy w czekoladzie mlecznej bez dodatku cukrów 40g NO SUGAR
4,73 zł
118,25 zł / 1 kg
Promocja
-5%
Krem z orzechów laskowych Hazelnoot Crunchy 300g GOOD NOOT
25,23 zł
84,10 zł / 1 kg
Cena regularna: 26,56 zł
Najniższa cena:
25,23 zł
Promocja
-5%
Krem pistacjowy Pistachio 200g GOOD NOOT
27,43 zł
137,15 zł / 1 kg
Cena regularna: 28,87 zł
Najniższa cena:
27,43 zł
Promocja
-7%
Krem z orzechów laskowych i kakao 350g Choconoot® GOOD NOOT
19,56 zł
55,89 zł / 1 kg
Cena regularna: 20,98 zł
Najniższa cena:
19,56 zł