Sklep
Sklep
Dostępny wkrótce
Ciastko Yummy Cranberry z żurawiną, rodzynkami, jabłkiem i orzechami laskowymi 40g CELITA
4,59 zł
114,75 zł / 1 kg
Baton Peanut Extasy z pastą z orzeszków ziemnych w ciemnej polewie kakaowej 45g CELITA
3,99 zł
88,67 zł / 1 kg
Baton Bongo kokosowy w polewie o smaku czekolady mlecznej o smaku bananowymj 40g CELITA
2,99 zł
74,75 zł / 1 kg