zdrowymarket24
zdrowymarket24
Czego szukasz?
0
Ulubione
Zaloguj się
1
Koszyk
Popularne wyszukiwania:
  • Zdrowe soki
  • Mus owocowy
  • Ekologiczne
  • Zdrowe soki
  • Erytrytol
  • Bezglutenowe
Podpowiedzi produktów:
    Czego szukasz?
    • Kategorie
      • Wszystkie produkty
      • Superfoods
      • Suplementy diety
      • Produkty sypkie
        • Bakalie i owoce suszone
        • Ziarna i nasiona
        • Produkty śniadaniowe
        • Mąka i mieszanki
        • Makaron
        • Kasza
        • Ryż
        • Substancje słodzące
          • Erytrytol i ksylitol
          • Cukier i zamienniki cukru
          • Syropy
        • Strączkowe
      • Dania gotowe i dodatki
        • Zupy i koncentraty
        • Dania gotowe i konserwy
        • Dania wegetariańskie
        • Desery
          • Galaretki
          • Kisiel
          • Budynie
          • Musy owocowe
        • Miody i produkty pszczele
        • Dodatki do dań
          • Pasty, pasztety i paprykarze
          • Pasty orzechowe
          • Hummus i tahini
          • Tofu
          • Oleje i oliwy
          • Smalec
          • Masło
          • Ocet
          • Sosy
          • Oliwki
          • Przetwory rybne
          • Inne dodatki spożywcze
      • Słodycze i przekąski
        • Batony
        • Czekolada
        • Ciastka i ciasteczka
        • Wafle i wafelki
        • Żelki
        • Lizaki
        • Słodkie przekąski
        • Chrupki i chipsy
        • Paluszki
        • Słone przekąski
      • Przyprawy
        • Przyprawy jednorodne
        • Mieszanki przyprawowe
        • Pieprz
        • Kostki
      • Pieczywo
      • Herbata, zioła i kawa
        • Herbata
        • Zioła
        • Kawa
      • Napoje
        • Soki
        • Syropy
        • Kombucha
        • Bubble Tea
        • Soki z brzozy
        • Napoje niegazowane
        • Napoje gazowane
        • Napoje aloesowe
        • Napoje energetyczne
        • Kwasy chlebowe
        • Piwo bezalkoholowe
        • Napoje w proszku
        • Napoje roślinne
      • Przetwory
        • Dżemy, powidła i konfitury
        • Przetwory owocowe
        • Przetwory warzywne
        • Grzyby
      • Drogeria i akcesoria
        • Kosmetyki
        • Środki czystości
        • Torby na zakupy
    Wstecz
    https://zdrowymarket24.pl/wp-content/uploads/2025/03/discount_15258921.svg
    Strefa okazji
    https://zdrowymarket24.pl/wp-content/uploads/2025/03/new-product_1474613.svg
    Nowości
    https://zdrowymarket24.pl/wp-content/uploads/2025/03/Calendar.svg
    Hity miesiąca
    https://zdrowymarket24.pl/wp-content/uploads/2025/03/no-milk_9069368.svg
    Produkty bez dodatku cukrów
    https://zdrowymarket24.pl/wp-content/uploads/2025/03/Layer_x0020_1.svg
    Produkty bezglutenowe
    https://zdrowymarket24.pl/wp-content/uploads/2025/03/fruit_771549.svg
    Dieta Keto
    https://zdrowymarket24.pl/wp-content/uploads/2025/03/Shape_282_.svg
    Akademia długowieczności
    https://zdrowymarket24.pl/wp-content/uploads/2025/03/chow-mein_9238232.svg
    Kuchnia azjatycka
    https://zdrowymarket24.pl/wp-content/uploads/2025/03/healthy_16466314.svg
    Superfoods
    https://zdrowymarket24.pl/wp-content/uploads/2025/04/fruit_771549.svg
    Produkty ekologiczne
    https://zdrowymarket24.pl/wp-content/uploads/2025/04/fruit_771549.svg
    Produkty dla wegan
    https://zdrowymarket24.pl/wp-content/uploads/2025/04/fruit_771549.svg
    Produkty dla dzieci
    (+48) 504 687 447 sklep@zdrowymarket24.pl
    zdrowymarket24
    Dodano do koszyka!
        0
        Ulubione
        Zaloguj się
        1
        Koszyk
        Do darmowej dostawy brakuje Ci 93,75 zł
        • Chlebowiec owoc 50g WITPAK
          5,25 zł
        Przejdź do koszyka
        • Kategorie
          • Wszystkie produkty
          • SuperfoodsSuperfoods
            Logo sklepu Natur Planet
          • Suplementy dietySuplementy diety
            Logo Activlab - dostawcy suplementów dietyLogo Aura Herbals - polskiego producenta suplementów dietyLogo sklepu Redox
          • Produkty sypkieProdukty sypkie
            • Bakalie i owoce suszone
            • Ziarna i nasiona
            • Produkty śniadaniowe
            • Mąka i mieszanki
            • Makaron
            • Kasza
            • Ryż
            • Strączkowe
          • Dania gotowe i dodatkiDania gotowe i dodatki
            Logo gospodarstwa pasiecznego Sądecki Bartkin - producenta miodu
            • Dania gotowe
              • Zupy i koncentraty
              • Dania gotowe i konserwy
              • Dania wegetariańskie
            • Substancje słodzące
              • Erytrytol
              • Ksylitol
              • Cukier i zamienniki cukru
              • Syropy
            • Miody i produkty pszczele
            • Desery
              • Galaretki
              • Kisiel
              • Budynie
              • Musy owocowe
              • Kakao, karob
              • Sosy deserowe
            • Dodatki do dań
              • Pasty, pasztety i paprykarze
              • Pasty orzechowe
              • Hummus i tahini
              • Tofu
              • Oleje i oliwy
              • Smalec
              • Masło
              • Ocet
              • Sosy
              • Chrzan
              • Ketchup, musztarda
              • Oliwki
              • Przetwory rybne
              • Substancje żelujące
              • Inne dodatki spożywcze
          • PrzyprawyPrzyprawy
            Logo marki BioOaza - producenta ekologczinej żywnościLogo Sól Kłodawska - dostawca soli
            • Przyprawy jednorodne
            • Mieszanki przyprawowe
            • Pieprz
            • Sól
            • Kostki
            • Przyprawy w płynie
          • PieczywoPieczywo
            • Chleb
            • Bułki
            • Bułka tarta
            • Chleb chrupki
            • Inne pieczywo
          • Słodycze i przekąskiSłodycze i przekąski
            Logo Frank&Oli - producent zdrowych ciastek
            • Batony
            • Czekolada
            • Ciastka i ciasteczka
            • Wafle i wafelki
            • Żelki
            • Lizaki
            • Słodkie przekąski
            • Chrupki i chipsy
            • Paluszki
            • Słone przekąski
            • Bakalie w czekoladzie
            • Cukierki
            • Muffinki i babeczki
            • Owoce liofilizowane
          • Herbata, zioła i kawaHerbata, zioła i kawa
            • Herbata
              • Herbata biała
              • Herbata czarna
              • Herbatka owocowa
              • Herbata zielona
              • Herbatka ziołowa
              • Herbata niebieska
              • Matcha
              • Roiboos
              • Yerba Mate
              • Napoje herbaciane
            • Zioła
            • Kawa
              • Kawa mielona
              • Kawa ziarnista
              • Kawa zielona
              • Kawa zbożowa
              • Cappucino
          • NapojeNapoje
            Logo OKF - producenta napojów
            • Soki
            • Syropy
            • Kompoty
            • Kombucha
            • Bubble Tea
            • Soki z brzozy
            • Napoje niegazowane
            • Napoje gazowane
            • Napoje aloesowe
            • Napoje energetyczne
            • Kwasy chlebowe
            • Piwo bezalkoholowe
            • Napoje w proszku
            • Napoje roślinne
          • PrzetworyPrzetwory
            • Dżemy, powidła i konfitury
            • Przetwory owocowe
            • Przetwory warzywne
            • Grzyby
          • Drogeria i akcesoriaDrogeria i akcesoria
            • Kosmetyki
            • Środki czystości
            • Torby na zakupy
            • Akcesoria do gotowania
        Produkty bez dodatku cukrów Produkty bezglutenowe Dieta Keto Akademia długowieczności Kuchnia azjatycka Superfoods
        https://zdrowymarket24.pl/wp-content/uploads/2025/03/discount_15258921.svg
        https://zdrowymarket24.pl/wp-content/uploads/2025/03/discount_15258921.svg
        Strefa okazji
        https://zdrowymarket24.pl/wp-content/uploads/2025/03/new-product_1474613.svg
        https://zdrowymarket24.pl/wp-content/uploads/2025/03/new-product_1474613.svg
        Nowości
        https://zdrowymarket24.pl/wp-content/uploads/2025/03/Calendar.svg
        https://zdrowymarket24.pl/wp-content/uploads/2025/03/Calendar.svg
        Hity miesiąca
        Strona główna » Sklep » Produkty sypkie » Bread mix mieszanka na chleb, pizze 1kg BEZGLUTEN
        „Chlebowiec owoc 50g WITPAK” został dodany do koszyka. Zobacz koszyk
        Promocja -4.98%
        Bread mix mieszanka na chleb, pizze 1kg BEZGLUTEN
        Bread mix mieszanka na chleb, pizze 1kg BEZGLUTEN

        Bread mix mieszanka na chleb, pizze 1kg BEZGLUTEN

        Dostępność: Na stanie

        Marka: Bezgluten

        Na stanie

        23,27 zł

        23,27 zł / 1 kg
        Cena regularna24,49 zł
        Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 23,27 zł
        Do darmowej dostawy brakuje Ci 93,75 zł
        Wysyłka w 24h
        Darmowa dostawa od 99zł
        Dodaj produkt do ulubionych

        Opis produktu

        Bread Mix Bezglutenowa mieszanka na chleb i pizzę
        Masa netto: 1000g
        Producent: Bezgluten
        Bezglutenowa mieszanka do wypieku chleba oraz pizzy Bread Mix to doskonały produkt, który świetnie sprawdza się w kuchni osób będących na diecie pozbawionej glutenu. W jej skład wchodzi mąka owsiana pełnoziarnista, skrobia kukurydziana oraz mąka ryżowa. Dzięki odpowiednio dobranym proporcjom, mieszanka chlebowa zachowuje właściwości charakterystyczne dla mąki pszennej, w tym jej plastyczność. Ta unikalna receptura, pozbawiona konserwantów i ulepszaczy pozwoli w pełni cieszyć się smakiem chrupiącego pieczywa, a jednocześnie dbać o zdrowie. Nasza mieszanka chlebowa bezglutenowa nadaje się również na pizze, która świetnie sprawdzi się podczas okolicznościowych przyjęć, jak i podczas wizyty przyjaciół czy rodziny. Gotowa mieszanka do wypieku Bread Mix to bardzo wydajny produkt. Jedno opakowanie wystarczy na upieczenie dwóch bochenków chleba lub cztery dużej wielkości pizze. Jest również bardzo prosta w zastosowaniu. Wystarczy dodać szczyptę soli, odrobinę oliwy, drożdże, łyżeczkę cukru oraz letnią wodę, aby przygotować ciasto do wypieków. Należy zachować następujące proporcje:

        -na 100 gram mieszanki przypada ok. 100 ml wody
        -na 500 gram mieszanki przypada ok. 15 gram drożdży świeżych
        -na 500 gram mieszanki przypada ok. 7 gram drożdży suszonych
        Podane miary mieszanki na chleb bezglutenowy są orientacyjne.

        Mieszanka na chleb bezglutenowy oraz pizze ma świetnie zbilansowany skład, aby ułatwić przygotowania i skrócić czas spędzony w kuchni. Upieczenie domowego pieczywa jest teraz jeszcze prostsze, a za delikatny smak i odpowiednią konsystencje odpowiada nasza gotowa mieszanka chlebowa.
        Składniki:
        woda, mąka ryżowa, skrobia kukurydziana, mąka gryczana, skrobia ryżowa, skrobia ziemniaczana, olej rzepakowy, syrop glukozowy, błonnik psyllium, błonnik kakaowy, substancje zagęszczające: guma guar, guma ksantanowa, hydroksypropylometyloceluloza; izolat białka sojowego, inulina, substancje utrzymujące wilgoć: glicerol, sorbitole; oliwa z oliwek, siemię lniane, mąka słonecznikowa, ziarno słonecznika , sól, drożdże, mąka z amarantusa, dekstroza, emulgator: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych; regulator kwasowości: kwas winowy; kultury bakterii mlekowych.
        Wartość odżywcza w 100g produktu:

        Wartość energetyczna: 1488 kJ/351 kcal
        Białko: 1,9 g
        Węglowodany: 82 g
        w tym cukry: 1,0 g
        Tłuszcz: 0,9 g
        w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,3 g
        Sól: 0,058 g
        Błonnik: 3,5 g

        Podobne produkty

        Nowość
        Błonnik ziemniaczany 150g WITPAK

        Błonnik ziemniaczany 150g WITPAK

        9,39 zł

        62,60 zł / 1 kg

        Dodano do koszyka!
        Dodaj do koszyka
        Nowość
        Chlebowiec owoc 50g WITPAK

        Chlebowiec owoc 50g WITPAK

        5,25 zł

        105,00 zł / 1 kg

        Dodano do koszyka!
        Dodaj do koszyka
        Nowość
        Błonnik ziemniaczany 250 g ALPAKA

        Błonnik ziemniaczany 250 g ALPAKA

        17,82 zł

        71,28 zł / 1 kg

        Dodano do koszyka!
        Dodaj do koszyka
        Nowość
        Błonnik ziemniaczany 1 kg ALPAKA

        Błonnik ziemniaczany 1 kg ALPAKA

        49,90 zł

        49,90 zł / 1 kg

        Dodano do koszyka!
        Dodaj do koszyka
        Nowość
        Czekoladowe praliny o smaku LIMONCELLO 80g PRALINE DI CIOCCOLATO

        Czekoladowe praliny o smaku LIMONCELLO 80g PRALINE DI CIOCCOLATO

        11,38 zł

        142,25 zł / 1 kg

        Dodano do koszyka!
        Dodaj do koszyka
        Granola KETO orzechowa bezglutenowa BIO 250g PIĘĆ PRZEMIAN

        Granola KETO orzechowa bezglutenowa BIO 250g PIĘĆ PRZEMIAN

        24,94 zł

        99,76 zł / 1 kg

        Dodano do koszyka!
        Dodaj do koszyka
        Granola KETO malinowo-truskawkowa bezglutenowa BIO 250g PIĘĆ PRZEMIAN

        Granola KETO malinowo-truskawkowa bezglutenowa BIO 250g PIĘĆ PRZEMIAN

        27,25 zł

        109,00 zł / 1 kg

        Dodano do koszyka!
        Dodaj do koszyka
        Orzeszki ziemne karmelizowane obtoczone w sezamie 100g CELITA

        Orzeszki ziemne karmelizowane obtoczone w sezamie 100g CELITA

        7,49 zł

        74,90 zł / 1 kg

        Dodano do koszyka!
        Dodaj do koszyka

        W zestawie
        taniej!

        Sprawdź atrakcyjne produkty w zestawach i oszczędzaj.

        Sprawdź produkty
        http://Puszki%20z%20napojami%20różnych%20marek

        Polub pokrzywę!

        Odkryj jej właściwości razem z nami!

        Sprawdź sam

        Bestsellery

        Bestseller Nowość
        Cynamon laska 100g ALPAKA

        Cynamon laska 100g ALPAKA

        6,17 zł

        61,70 zł / 1 kg

        Dodano do koszyka!
        Dodaj do koszyka
        Bestseller
        Imbir z sokiem cytrynowym 225 ml 4TEA

        Imbir z sokiem cytrynowym 225 ml 4TEA

        5,98 zł

        26,58 zł / 1 litr

        Dodano do koszyka!
        Dodaj do koszyka
        Bestseller
        Smalec gęsi premium 320g AGRO-TOP

        Smalec gęsi premium 320g AGRO-TOP

        18,48 zł

        57,75 zł / 1 kg

        Dodano do koszyka!
        Dodaj do koszyka
        Bestseller Dostępny wkrótce
        Syrop cynamonowo- karmelowy 200ml ETERNO

        Syrop cynamonowo- karmelowy 200ml ETERNO

        15,75 zł

        78,75 zł / 1 litr

        Dodano do koszyka!
        Dodaj do koszyka
        Bestseller
        Syrop dyniowy American Pumpkin 200ml ETERNO

        Syrop dyniowy American Pumpkin 200ml ETERNO

        16,32 zł

        81,60 zł / 1 litr

        Dodano do koszyka!
        Dodaj do koszyka
        Dostosowania Dostępności

        Napędzane przez OneTap

        Jak długo chcesz ukryć pasek narzędzi?
        Czas Trwania Ukrycia Paska Narzędzi
        Wybierz swój profil dostępności
        Tryb Osób z Upośledzeniem Wzroku
        Wzbogaca wizualne elementy strony internetowej
        Profil Bezpieczny dla Napadów
        Usuwa błyski i zmniejsza kolory
        Tryb Przyjazny dla ADHD
        Skupione przeglądanie, bez rozproszenia
        Tryb Ślepoty
        Zmniejsza rozproszenie, poprawia skupienie
        Tryb Bezpieczny dla Epilepsji
        Przyciemnia kolory i zatrzymuje miganie
        Moduły Treści
        Rozmiar Czcionki

        Domyślne

        Wysokość Linii

        Domyślne

        Moduły Kolorów
        Moduły Orientacji
        zdrowymarket24
        Biologistic Polska Sp. z o. o.

        ul. Chałubińskiego 13
        25-619 Kielce
        Polska

        • NIP 9592055464
        • KRS 0000990047
        • REGON 522972785
        Obsługa klienta
        • Moje konto
        • Regulamin
        • Płatności i dostawa
        • Zwroty i reklamacje
        • Polityka prywatności
        • Odstąp od umowy
        Nawigacja po stronie
        • O firmie
        • Blog
        • Kontakt
        Skontaktuj się z nami
        • (+48) 504 687 447

        • sklep@zdrowymarket24.pl

        • Jesteśmy dla Ciebie
          Pon.-Pt.: 7:30-15:30

           

        Obserwuj nas
        Logo InPost - sposób dostawy zamówienia Logo Orlen Paczka - sposób dostawy zamówienia Logo DPD - sposób dostawy zamówienia
        Logo GLS - sposób dostawy zamówienia Logo Przelewy24 - metoda płatności online Logo BLIK- sposób płatności internetowej
        © zdrowymarket24 2025. Wszelkie prawa zastrzeżone.

        Projekt i realizacja: www.wertui.pl