zdrowymarket24
zdrowymarket24
Czego szukasz?
0
Ulubione
Zaloguj się
4
Koszyk
Popularne wyszukiwania:
  • Mus owocowy
  • Fit
  • Bez cukru
  • Witaminy
  • Sok
  • Sok jabłokwy
Podpowiedzi produktów:
    Czego szukasz?
    • Kategorie
      • Wszystkie produkty
      • Superfoods
      • Suplementy diety
      • Produkty sypkie
        • Bakalie i owoce suszone
        • Ziarna i nasiona
        • Produkty śniadaniowe
        • Mąka i mieszanki
        • Makaron
        • Kasza
        • Ryż
        • Substancje słodzące
          • Erytrytol i ksylitol
          • Cukier i zamienniki cukru
          • Syropy
        • Strączkowe
      • Dania gotowe i dodatki
        • Zupy i koncentraty
        • Dania gotowe i konserwy
        • Dania wegetariańskie
        • Desery
          • Galaretki
          • Kisiel
          • Budynie
          • Musy owocowe
        • Miody i produkty pszczele
        • Dodatki do dań
          • Pasty, pasztety i paprykarze
          • Pasty orzechowe
          • Hummus i tahini
          • Tofu
          • Oleje i oliwy
          • Smalec
          • Masło
          • Ocet
          • Sosy
          • Oliwki
          • Przetwory rybne
          • Inne dodatki spożywcze
      • Słodycze i przekąski
        • Batony
        • Czekolada
        • Ciastka i ciasteczka
        • Wafle i wafelki
        • Żelki
        • Lizaki
        • Słodkie przekąski
        • Chrupki i chipsy
        • Paluszki
        • Słone przekąski
      • Przyprawy
        • Przyprawy jednorodne
        • Mieszanki przyprawowe
        • Pieprz
        • Kostki
      • Pieczywo
      • Herbata, zioła i kawa
        • Herbata
        • Zioła
        • Kawa
      • Napoje
        • Soki
        • Syropy
        • Kombucha
        • Bubble Tea
        • Soki z brzozy
        • Napoje niegazowane
        • Napoje gazowane
        • Napoje aloesowe
        • Napoje energetyczne
        • Kwasy chlebowe
        • Piwo bezalkoholowe
        • Napoje w proszku
        • Napoje roślinne
      • Przetwory
        • Dżemy, powidła i konfitury
        • Przetwory owocowe
        • Przetwory warzywne
        • Grzyby
      • Drogeria i akcesoria
        • Kosmetyki
        • Środki czystości
        • Torby na zakupy
    Wstecz
    https://zdrowymarket24.pl/wp-content/uploads/2025/03/discount_15258921.svg
    Strefa okazji
    https://zdrowymarket24.pl/wp-content/uploads/2025/03/new-product_1474613.svg
    Nowości
    https://zdrowymarket24.pl/wp-content/uploads/2025/03/Calendar.svg
    Hity miesiąca
    https://zdrowymarket24.pl/wp-content/uploads/2025/03/no-milk_9069368.svg
    Produkty bez dodatku cukrów
    https://zdrowymarket24.pl/wp-content/uploads/2025/03/Layer_x0020_1.svg
    Produkty bezglutenowe
    https://zdrowymarket24.pl/wp-content/uploads/2025/03/fruit_771549.svg
    Dieta Keto
    https://zdrowymarket24.pl/wp-content/uploads/2025/03/Shape_282_.svg
    Akademia długowieczności
    https://zdrowymarket24.pl/wp-content/uploads/2025/03/chow-mein_9238232.svg
    Kuchnia azjatycka
    https://zdrowymarket24.pl/wp-content/uploads/2025/03/healthy_16466314.svg
    Superfoods
    https://zdrowymarket24.pl/wp-content/uploads/2025/04/fruit_771549.svg
    Produkty ekologiczne
    https://zdrowymarket24.pl/wp-content/uploads/2025/04/fruit_771549.svg
    Produkty dla wegan
    https://zdrowymarket24.pl/wp-content/uploads/2025/04/fruit_771549.svg
    Produkty dla dzieci
    (+48) 504 687 447 sklep@zdrowymarket24.pl
    zdrowymarket24
    Dodano do koszyka!
        0
        Ulubione
        Zaloguj się
        4
        Koszyk
        Do darmowej dostawy brakuje Ci 63,09 zł
        • Cynamon laska 100g ALPAKA
          6,17 zł
        • Imbir z sokiem cytrynowym 225 ml 4TEA
          5,98 zł
        • Smalec gęsi premium 320g AGRO-TOP
          17,59 zł
        Przejdź do koszyka
        • Kategorie
          • Wszystkie produkty
          • SuperfoodsSuperfoods
            Logo sklepu Natur Planet
          • Suplementy dietySuplementy diety
            Logo Activlab - dostawcy suplementów dietyLogo Aura Herbals - polskiego producenta suplementów dietyLogo sklepu Redox
          • Produkty sypkieProdukty sypkie
            • Bakalie i owoce suszone
            • Ziarna i nasiona
            • Produkty śniadaniowe
            • Mąka i mieszanki
            • Makaron
            • Kasza
            • Ryż
            • Strączkowe
          • Dania gotowe i dodatkiDania gotowe i dodatki
            Logo gospodarstwa pasiecznego Sądecki Bartkin - producenta miodu
            • Dania gotowe
              • Zupy i koncentraty
              • Dania gotowe i konserwy
              • Dania wegetariańskie
            • Substancje słodzące
              • Erytrytol
              • Ksylitol
              • Cukier i zamienniki cukru
              • Syropy
            • Miody i produkty pszczele
            • Desery
              • Galaretki
              • Kisiel
              • Budynie
              • Musy owocowe
              • Kakao, karob
              • Sosy deserowe
            • Dodatki do dań
              • Pasty, pasztety i paprykarze
              • Pasty orzechowe
              • Hummus i tahini
              • Tofu
              • Oleje i oliwy
              • Smalec
              • Masło
              • Ocet
              • Sosy
              • Chrzan
              • Ketchup, musztarda
              • Oliwki
              • Przetwory rybne
              • Substancje żelujące
              • Inne dodatki spożywcze
          • PrzyprawyPrzyprawy
            Logo marki BioOaza - producenta ekologczinej żywnościLogo Sól Kłodawska - dostawca soli
            • Przyprawy jednorodne
            • Mieszanki przyprawowe
            • Pieprz
            • Sól
            • Kostki
            • Przyprawy w płynie
          • PieczywoPieczywo
            • Chleb
            • Bułki
            • Bułka tarta
            • Chleb chrupki
            • Inne pieczywo
          • Słodycze i przekąskiSłodycze i przekąski
            Logo Frank&Oli - producent zdrowych ciastek
            • Batony
            • Czekolada
            • Ciastka i ciasteczka
            • Wafle i wafelki
            • Żelki
            • Lizaki
            • Słodkie przekąski
            • Chrupki i chipsy
            • Paluszki
            • Słone przekąski
            • Bakalie w czekoladzie
            • Cukierki
            • Muffinki i babeczki
            • Owoce liofilizowane
          • Herbata, zioła i kawaHerbata, zioła i kawa
            • Herbata
              • Herbata biała
              • Herbata czarna
              • Herbatka owocowa
              • Herbata zielona
              • Herbatka ziołowa
              • Herbata niebieska
              • Matcha
              • Roiboos
              • Yerba Mate
              • Napoje herbaciane
            • Zioła
            • Kawa
              • Kawa mielona
              • Kawa ziarnista
              • Kawa zielona
              • Kawa zbożowa
              • Cappucino
          • NapojeNapoje
            Logo OKF - producenta napojów
            • Soki
            • Syropy
            • Kompoty
            • Kombucha
            • Bubble Tea
            • Soki z brzozy
            • Napoje niegazowane
            • Napoje gazowane
            • Napoje aloesowe
            • Napoje energetyczne
            • Kwasy chlebowe
            • Piwo bezalkoholowe
            • Napoje w proszku
            • Napoje roślinne
          • PrzetworyPrzetwory
            • Dżemy, powidła i konfitury
            • Przetwory owocowe
            • Przetwory warzywne
            • Grzyby
          • Drogeria i akcesoriaDrogeria i akcesoria
            • Kosmetyki
            • Środki czystości
            • Torby na zakupy
            • Akcesoria do gotowania
        Produkty bez dodatku cukrów Produkty bezglutenowe Dieta Keto Akademia długowieczności Kuchnia azjatycka Superfoods
        https://zdrowymarket24.pl/wp-content/uploads/2025/03/discount_15258921.svg
        https://zdrowymarket24.pl/wp-content/uploads/2025/03/discount_15258921.svg
        Strefa okazji
        https://zdrowymarket24.pl/wp-content/uploads/2025/03/new-product_1474613.svg
        https://zdrowymarket24.pl/wp-content/uploads/2025/03/new-product_1474613.svg
        Nowości
        https://zdrowymarket24.pl/wp-content/uploads/2025/03/Calendar.svg
        https://zdrowymarket24.pl/wp-content/uploads/2025/03/Calendar.svg
        Hity miesiąca
        Strona główna » Sklep » Produkty sypkie » Mąka MIX IT uniwersalny koncentrat 1kg SCHAR
        „Cynamon laska 100g ALPAKA” został dodany do koszyka. Zobacz koszyk
        Mąka MIX IT uniwersalny koncentrat 1kg SCHAR
        Mąka MIX IT uniwersalny koncentrat 1kg SCHAR

        Mąka MIX IT uniwersalny koncentrat 1kg SCHAR

        Dostępność: Na stanie

        Na stanie

        18,99 zł

        18,99 zł / 1 kg
        Do darmowej dostawy brakuje Ci 63,09 zł
        Wysyłka w 24h
        Darmowa dostawa od 99zł
        Dodaj produkt do ulubionych

        Opis produktu

        Mąka MIX IT uniwersalny koncentrat
        Masa netto:1 kg
        Producent: Schar
        Wykonana z najwyższej jakości nasion lnu i gryki, ta mieszanka jest tym, co chcesz mieć w swojej kuchni podczas przygotowywania wszelkich ciemnych chlebów lub bułek, a także wszelkich rustykalnych ciast, ciasteczek lub tart.

        Składniki:
        skrobia kukurydziana , mąka z siemienia lnianego 12% , mąka gryczana 8% , otręby z groszku , otręby ryżowe , włókno roślinne (psyllium) , cukier , substancja zagęszczająca: guma guar ; sól . 
        Może zawierać śladowe ilości soi . BEZ LAKTOZY (lactoza <0.007g/100g) 
        Wartość odżywcza produktu w 100g:

        Wartość energetyczna: 1375 kJ/326 kcal
        Tłuszcz: 2,6g
        w tym kwasy tłuszczowe: 0,5g
        Węglowodany: 63g
        W tym cukry: 2,1g
        Błonnik: 13g
        Białko: 6,1g
        Sól: 0,75g

        Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu. 

        Kraj pochodzenia:
        Producent: Dr. Schär AG / SPA, Winkelau 9, 39014 Burgstall (BZ) Italy Mwst

        Podobne produkty

        Nowość
        Błonnik ziemniaczany 150g WITPAK

        Błonnik ziemniaczany 150g WITPAK

        9,39 zł

        62,60 zł / 1 kg

        Dodano do koszyka!
        Dodaj do koszyka
        Nowość
        Chlebowiec owoc 50g WITPAK

        Chlebowiec owoc 50g WITPAK

        5,25 zł

        105,00 zł / 1 kg

        Dodano do koszyka!
        Dodaj do koszyka
        Nowość
        Błonnik ziemniaczany 250 g ALPAKA

        Błonnik ziemniaczany 250 g ALPAKA

        17,82 zł

        71,28 zł / 1 kg

        Dodano do koszyka!
        Dodaj do koszyka
        Nowość
        Błonnik ziemniaczany 1 kg ALPAKA

        Błonnik ziemniaczany 1 kg ALPAKA

        49,90 zł

        49,90 zł / 1 kg

        Dodano do koszyka!
        Dodaj do koszyka
        Nowość
        Czekoladowe praliny o smaku LIMONCELLO 80g PRALINE DI CIOCCOLATO

        Czekoladowe praliny o smaku LIMONCELLO 80g PRALINE DI CIOCCOLATO

        11,38 zł

        142,25 zł / 1 kg

        Dodano do koszyka!
        Dodaj do koszyka
        Granola KETO orzechowa bezglutenowa BIO 250g PIĘĆ PRZEMIAN

        Granola KETO orzechowa bezglutenowa BIO 250g PIĘĆ PRZEMIAN

        24,94 zł

        99,76 zł / 1 kg

        Dodano do koszyka!
        Dodaj do koszyka
        Granola KETO malinowo-truskawkowa bezglutenowa BIO 250g PIĘĆ PRZEMIAN

        Granola KETO malinowo-truskawkowa bezglutenowa BIO 250g PIĘĆ PRZEMIAN

        27,25 zł

        109,00 zł / 1 kg

        Dodano do koszyka!
        Dodaj do koszyka
        Orzeszki ziemne karmelizowane obtoczone w sezamie 100g CELITA

        Orzeszki ziemne karmelizowane obtoczone w sezamie 100g CELITA

        7,49 zł

        74,90 zł / 1 kg

        Dodano do koszyka!
        Dodaj do koszyka

        W zestawie
        taniej!

        Sprawdź atrakcyjne produkty w zestawach i oszczędzaj.

        Sprawdź produkty
        http://Puszki%20z%20napojami%20różnych%20marek

        Polub pokrzywę!

        Odkryj jej właściwości razem z nami!

        Sprawdź sam

        Bestsellery

        Bestseller Nowość
        Cynamon laska 100g ALPAKA

        Cynamon laska 100g ALPAKA

        6,17 zł

        61,70 zł / 1 kg

        Dodano do koszyka!
        Dodaj do koszyka
        Bestseller
        Imbir z sokiem cytrynowym 225 ml 4TEA

        Imbir z sokiem cytrynowym 225 ml 4TEA

        5,98 zł

        26,58 zł / 1 litr

        Dodano do koszyka!
        Dodaj do koszyka
        Bestseller
        Smalec gęsi premium 320g AGRO-TOP

        Smalec gęsi premium 320g AGRO-TOP

        17,59 zł

        54,97 zł / 1 kg

        Dodano do koszyka!
        Dodaj do koszyka
        Bestseller Dostępny wkrótce
        Syrop cynamonowo- karmelowy 200ml ETERNO

        Syrop cynamonowo- karmelowy 200ml ETERNO

        15,75 zł

        78,75 zł / 1 litr

        Dodano do koszyka!
        Dodaj do koszyka
        Bestseller
        Syrop dyniowy American Pumpkin 200ml ETERNO

        Syrop dyniowy American Pumpkin 200ml ETERNO

        16,32 zł

        81,60 zł / 1 litr

        Dodano do koszyka!
        Dodaj do koszyka
        Dostosowania Dostępności

        Napędzane przez OneTap

        Jak długo chcesz ukryć pasek narzędzi?
        Czas Trwania Ukrycia Paska Narzędzi
        Wybierz swój profil dostępności
        Tryb Osób z Upośledzeniem Wzroku
        Wzbogaca wizualne elementy strony internetowej
        Profil Bezpieczny dla Napadów
        Usuwa błyski i zmniejsza kolory
        Tryb Przyjazny dla ADHD
        Skupione przeglądanie, bez rozproszenia
        Tryb Ślepoty
        Zmniejsza rozproszenie, poprawia skupienie
        Tryb Bezpieczny dla Epilepsji
        Przyciemnia kolory i zatrzymuje miganie
        Moduły Treści
        Rozmiar Czcionki

        Domyślne

        Wysokość Linii

        Domyślne

        Moduły Kolorów
        Moduły Orientacji
        zdrowymarket24
        Biologistic Polska Sp. z o. o.

        ul. Chałubińskiego 13
        25-619 Kielce
        Polska

        • NIP 9592055464
        • KRS 0000990047
        • REGON 522972785
        Obsługa klienta
        • Moje konto
        • Regulamin
        • Płatności i dostawa
        • Zwroty i reklamacje
        • Polityka prywatności
        • Odstąp od umowy
        Nawigacja po stronie
        • O firmie
        • Blog
        • Kontakt
        Skontaktuj się z nami
        • (+48) 504 687 447

        • sklep@zdrowymarket24.pl

        • Jesteśmy dla Ciebie
          Pon.-Pt.: 7:30-15:30

           

        Obserwuj nas
        Logo InPost - sposób dostawy zamówienia Logo Orlen Paczka - sposób dostawy zamówienia Logo DPD - sposób dostawy zamówienia
        Logo GLS - sposób dostawy zamówienia Logo Przelewy24 - metoda płatności online Logo BLIK- sposób płatności internetowej
        © zdrowymarket24 2025. Wszelkie prawa zastrzeżone.

        Projekt i realizacja: www.wertui.pl