Sklep
Sklep
Nowość
Chrupki kukurydziane ekstrudowane o smaku ketchupu bezglutenowe 50g VEPY
3,99 zł
90,68 zł / 1 kg
Nowość
Chrupki kukurydziane ekstrudowane o smaku boczku bezglutenowe 50g VEPY
3,99 zł
79,80 zł / 1 kg
Nowość
Dostępny wkrótce
Pastylki bezcukrowe, musujące o smaku COLI bez dodatku cukru 20g DROPX
3,65 zł
182,50 zł / 1 kg
Nowość
Pastylki bezcukrowe o smaku TUTTI FRUTTI bez dodatku cukru 20g DROPX
2,87 zł
143,50 zł / 1 kg